“Póżno -letnie zmanierowanie”

Restauracja Stoczek 1929
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Kuchnie: Polska, Rosyjska, Ukraińska, Wschodnioeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Obsługa z łaski podaje karty i udziela informacji ,drogo i małe porcje ,soczewica niedogotowana .Poziom usługi bardzo niski ,mało sympatyczny personel.Nie polecam !

1  Dziękujemy, abierezowiec

Zrecenzowano 1 września 2019

Jedyne co broni ten punkt gastronomiczny to dobry smak potraw i miła obsługa klienta.Co do reszty włącznie z cenami to proszę unikajcie. To co tam się dzieje to lekko nazywając "klient przyszedł i po jaką cholerę on tutaj". Kawałek świata widziałem ale takiego zarządzania NIGDY I NIGDZIE!
UWAGA NA CENNIK!!!! DUŻEJ KLASY PAZERNOŚĆ WŁAŚCICIELA!!!!
Ostatni raz tam byłem.

2  Dziękujemy, Podroxnik
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super restauracja! Począwszy od wystroju, po jedzonko. Po prostu poemat! Zupa kurkowa i rosół z kołdunami, na drugie jagnięcina rozpływająca sie w ustach z warzywami i babką oraz bliny z łososiem, serkiem, śmietaną i sałatami. Wszystko pięknie podane i pyszne! Polecam gorąco!

1  Dziękujemy, katarzyna696b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iga13W, Owner, Restauracja Stoczek 1929Odpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się dzisiaj na rodzinny obiad. Zacznę od plusów: bardzo ładny wystrój, czysto, dania bardzo ładnie podane i można wejść z psem. Co do minusów to: danie kaczka z kluseczkami- bardzo mała porcja i brak warzyw (mój 12- letni syn wyszedł głodny), bardzo dobre pierogi z jagodami- niestety dostępne tylko w wersji dziecięcej ( 7 sztuk ), zupa kurkowa- to raczej warzywna z kurkami- bardzo przeciętna, bliny gryczane bardzo dobre i porcja odpowiednio duża. Co do obsługi, to panie kelnerki bardziej zajęte rozmowami między sobą i przez telefon niż tym co dzieje się na sali skutecznie zagłuszały nastrojową muzykę. Ceny do niskich nie należą.

1  Dziękujemy, annakN7187IV
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iga13W, Właściciel, Restauracja Stoczek 1929Odpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję. Przykro nam, że syn wyszedł nienajedzony. Kaczka jest obecnie w menu w zmniejszonej i tańszej wersji, być może wrócimy do poprzedniej większej i droższej wersji. W menu są dania o dużo większe, ale co za tym idzie - droższe. Można też zamawiać dania podwójne. Przepraszamy za rozmowy obsługi. Cieszy nas, ze muzyka się Pani podobała. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej restauracji.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko perfecto, dania podane szybko, porcje akuratne bez konieczności zapychania sie pod korek, wiec jak ktos lubi sie duzo najeść, to polecam wziac zupe, która tez jest super. Jestesmy z mezem idealnie najedzeni, piwo super, kawa pyszna i mocna ❤️

Dziękujemy, Agata D

Dziękujemy za recenzję i zapraszamy do nas serdecznie!

Restauracja Stoczek 1929 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stoczek 1929? Podziel się wrażeniami!