“Bardzo pyszne regionalne jedzenie”

Babushka Bistro Białowieża
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo dobre jedzenie regionalne. Pielmieni z baraniną wyśmienite, zupa solianka, babka ziemniaczana to jadłam. Czeka się bardzo krótko.Wystrój wnętrza i ogródek bardzo miły. Obsługa bardzo miła. Jeśli chodzi o naczynia to nie są to plastiki jak inni piszą lecz ekologiczne naczynia do których nie mam zastrzeżeń gdyż nie zmieniają smaku potrawy, Ceny są bardzo przyzwoite. Bardzo serdecznie polecam.

Dziękujemy, jankasch

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak napisali poprzednicy - dobre jedzenie w szybkim tempie, szkoda że w jednorazowych naczyniach. Jedliśmy chłodnik, placki ziemniaczane i gulasz. Wszyscy byli zadowoleni. Widok na replikę dworca Białowieża Pałac całkiem przyjemny. Potem poszliśmy zwiedzić wystawę. Polecamy.

Dziękujemy, hankawro
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Babushka...
juz nie ciagne tematu plastików bo wszystko zostało na ten temat napisane
co do jedzenia, barowe, przyzwoite niektóre dania bardzo smaczne np solianka, pierogi z kapustą, barszcz ukraiński i rosół z kołdunami. Marcinek obłędny, bardziej słodki niż w innych miejscach ale właśnie tutaj zakochałam się w tym cieście. Wyborny.
Sam klimat Babushki bardzo mi się podoba, to jest po prostu przygraniczny bar, w tle białoruska muzyka. Swietne miejsce

1  Dziękujemy, karolina j
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Regionalne dania są bardzo smaczne. Do tego niezrównany w smaku cyd i piwa kraftowe z Białowieży. Na zamówienie czeka się krótko, nawet przy dużym ruchu. Bardzo miła obsługa. Wystrój bardzo klimatyczny, piękne dekoracje, obrazy, każdy detal tworzy atmosferę.
Nad restaurscją są pokoje i szczerze mówię,że dawno nie byłam w tak dobrym pensjonacie. Wszystko nowe, jest bardzo czysto, wygodnie i urokliwie. Nie chciało się absolutnie wyjeżdżać!!

3  Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Po rozczarowaniu zachwalaną "Leśną Dziuplą" wróciliśmy do sprawdzonych metod wyszukiwania dobrego jedzenia. Mieszkańcy Białowieży wskazali właśnie Babuszkę. Ich w recenzjach nikt nie głaszcze czego nie możemy zrozumieć. Menu typowe. Badzo przyjemny lokal i przestronny ogródek na zewnątrz. Ceny 30% niższe niż np. w zachwalanej Dziupli, która w porównaniu z pięknym budunkiem w którym mieści się Babuszka, przypomina kiosk z dykty. To jest póki co najlepsze miejsce żeby zjeść dobrze i za przyzwoite pieniądze. Jedliśmy soliankę, babkę ziemniaczaną, kartacze i 2 piwa - koszt 65zł. Chyba najlepsze kartacze jakie jedliśmy. Solianka też dobra, trochę ostrzejsza niż gdzie indziej. Obsługa bardzo przyjazna. Przyzwoity wybór piw z lokalnych browarów. Lokal w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (chyba jako jedyny jaki odwiedziliśmy).
Malkontenci psioczą, że dania podawane są w styropianowych naczyniach. Nam to nie przeszkadzało a jakość potraw i ich cena zdecydowanie sprzyjały pominięciu "tak okropnych niedogodności" :)

Dziękujemy, Pakozwiedza

Babushka Bistro Białowieża — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Babushka Bistro Białowieża? Podziel się wrażeniami!