Białowieża

“Najlepszy klimat i kuchnia. Kompetentna obsługa. Przyzwoite ceny”

Babushka Bistro Białowieża
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Po rozczarowaniu zachwalaną "Leśną Dziuplą" wróciliśmy do sprawdzonych metod wyszukiwania dobrego jedzenia. Mieszkańcy Białowieży wskazali właśnie Babuszkę. Ich w recenzjach nikt nie głaszcze czego nie możemy zrozumieć. Menu typowe. Badzo przyjemny lokal i przestronny ogródek na zewnątrz. Ceny 30% niższe niż np. w zachwalanej Dziupli, która w porównaniu z pięknym budunkiem w którym mieści się Babuszka, przypomina kiosk z dykty. To jest póki co najlepsze miejsce żeby zjeść dobrze i za przyzwoite pieniądze. Jedliśmy soliankę, babkę ziemniaczaną, kartacze i 2 piwa - koszt 65zł. Chyba najlepsze kartacze jakie jedliśmy. Solianka też dobra, trochę ostrzejsza niż gdzie indziej. Obsługa bardzo przyjazna. Przyzwoity wybór piw z lokalnych browarów. Lokal w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (chyba jako jedyny jaki odwiedziliśmy).
Malkontenci psioczą, że dania podawane są w styropianowych naczyniach. Nam to nie przeszkadzało a jakość potraw i ich cena zdecydowanie sprzyjały pominięciu "tak okropnych niedogodności" :)

Dziękujemy, Pakozwiedza

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy, jedliśmy i na pewno fajna miejscówa, jedzenie typowe aczkolwiek trochę mały wybór typowych potraw tradycyjnych. Jeden duży minus to tacki i kubki plastikowe, a tym bardziej w takim ekologicznym regionie jakim jest Białowieża.

Dziękujemy, Wojciech B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Okropne miejsce, fatalna kuchnia zupy podają w jednorazowych talerzach , sam budynek i wnętrze dość ładne.

Dziękujemy, Maciej62
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam wizytę w tym miejscu. Do tej pory uważałam, że nie da się źle zrobić schabowego ale po wizycie w Babushce już wiem, że można. Bardzo kiepska kuchnia. Jest wrażenie, że wszystko jest sztuczne i „z torebki”.

Dziękujemy, 210katarzynat
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie z mrożonych prefabrykatów na plastikowej zastawie. Szału nie ma, ale to przecież bistro, nie restauracja. Ceny przystępne, ale za takie same pieniądze znajdzie się coś lepszego w restauracji albo barze. Plus za lokalizację i sprawną obsługę.

Dziękujemy, Jacek K

Babushka Bistro Białowieża — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Babushka Bistro Białowieża? Podziel się wrażeniami!