“Fajny klimat ”

Babushka Bistro Białowieża
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy, jedliśmy i na pewno fajna miejscówa, jedzenie typowe aczkolwiek trochę mały wybór typowych potraw tradycyjnych. Jeden duży minus to tacki i kubki plastikowe, a tym bardziej w takim ekologicznym regionie jakim jest Białowieża.

Dziękujemy, Wojciech B

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Okropne miejsce, fatalna kuchnia zupy podają w jednorazowych talerzach , sam budynek i wnętrze dość ładne.

Dziękujemy, Maciej62
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam wizytę w tym miejscu. Do tej pory uważałam, że nie da się źle zrobić schabowego ale po wizycie w Babushce już wiem, że można. Bardzo kiepska kuchnia. Jest wrażenie, że wszystko jest sztuczne i „z torebki”.

Dziękujemy, 210katarzynat
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie z mrożonych prefabrykatów na plastikowej zastawie. Szału nie ma, ale to przecież bistro, nie restauracja. Ceny przystępne, ale za takie same pieniądze znajdzie się coś lepszego w restauracji albo barze. Plus za lokalizację i sprawną obsługę.

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic nadzwyczajnego. Niby smacznie, ale bez szalu. Wrzucam zdjecie aktualnego menu. Ciezko mi ocenic tak na prawde. Troche to nijakie

Dziękujemy, Michał Ł

Babushka Bistro Białowieża — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Babushka Bistro Białowieża? Podziel się wrażeniami!