“Tydzień w Białowieży”
Bar Biesiada — recenzja

Bar Biesiada
Nr 10 wśród 17 Restauracje (Białowieża)

Miejsc do spożycia posiłku, nawet po ""wysokim" sezonie jest w Białowieży sporo. Bar Biesiada zachwycił nas domową atmosferą i codziennie świeżymi posiłkami. Potrawy kuchni regionalnej i dziczyzna wspaniałe! Polecam

1  Dziękujemy, janopol3

Zrecenzowano 3 września 2019

Rewelacyjne miejsce na mapie kulinarnej Białowieży.
Kiszka, kartacze i babka kartoflana super. Tam wiedzą o co chodzi w tych potrawach.
Przemiłe małżeństwo prowadzące bar. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Jachoo1
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jadłem kartacze - poprawne, cena nie za wysoka. Siedliśmy skuszeni ofertą surówek (żona bezglutenowa) i dowiedzieliśmy się że już wyszły... Mało miejsca, ale lepiej tu niż w bistro, ceny b. przystępne.

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie lokal bogaty w specjały z dziczyzny. Pyszna jelenina w ziołach. Kartacz średni. Polecam kwasy chlebowe. Bardzo dobre i spory wybór. Ogólnie lokal średni. Typowy barek.

Dziękujemy, michaelaD4594CG
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z jelenia Ok, choć nie jest to czyste jelenie mięso... za prawie 30 zł i 6 małych pierogów zjedzonych w BARZE oczekiwałam przynajmniej nizaklamanej jakości. Kartacze 20 zł za 2 sztuki- również sporo jak za tej wielkości porcje tak taniego dania...
I niestety, ale w barze okazało się, ze właściciel na czas majówki podnosi ceny...
Jest to bar a nie restauracja, wiec albo należy podnieść standard, albo za takie kwoty zwiększyć porcje na barowe...
Punkt za to ze było smaczne, minus 3 gwiazdki, bo ewidentne właściciel nie zna zasad prowadzenia biznesu :)

Dziękujemy, Julia0000Wr

Bar Biesiada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Bar Biesiada? Podziel się wrażeniami!