“Lubię, ale...”
Restauracja Carska — recenzja

Restauracja Carska
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje

Postanowiłem napisać jeszcze raz recenzję. Jestem tam po raz kolejny i niestety od jakiegoś czasu, gdy zmienił się kucharz, zmieniło się jedzenie. W miejscu takim, jak Białowieża oczekuję połączenia lokalnej kuchni z wyjątkowością miejsca, jakim jest Carska. Niestety ostatnio propozycje kucharza coraz bardziej odbiegają od poprzedniego stylu Carskiej, który mnie urzekał. W zasadzie jest to już zwykła kuchnia miejska i niczym nie różni się od wielu podobnych restauracji w Warszawie czy innych dużych miastach. Dodatki do dań, dekoracje z pianek czy innych siateczek i farfocli nie pasują mi do tego miejsca. Jedynie dania, które pozostały w menu z poprzednich lat nadają charakteru. Kiedyś oprócz standardowego menu były wyjątkowe dania spoza karty. Teraz nawet jeśli są wprowadzane, to wieczorem nic już nie ma. Więc trochę szkoda, bo Carska nie jest już taką atrakcją, jak była wcześniej.

Dziękujemy, AJ_TravellerPL

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno warto to miejsce odwiedzić i zobaczyć. Byliśmy w godzinach przedpołudniowych i niestety możliwe było tylko śniadanie. Miła obsługa oznajmiła, że mogą zapytać czy byłoby dostępne ciasto i kawa. Bez problemu i otrzymaliśmy mega pyszne ciasto i solidna kawę. Jedyne co może troszkę przesadzone to cena. Mimo wszystko polecam :)

1  Dziękujemy, Wojciech B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety bylismy z mężem tylko na zupie, więc ciężko stwierdzić cos o innych dniach, ale zupy byly pyszne. Knajpa przyjazna dzieciom(chociaz nie mam swoich, siedziala rodzina z dziecmi, ktore pozrzucaly cos. Od razu znalazla sie obslucga chetna pomoc)
Na pewno wrócimy po wiecej!

1  Dziękujemy, Agata D
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja serwująca dania Podlasia i Litwy , a przykład bliny , pielmieny , solianka , jesiotr .Piękne wnętrza nawiązujące do epoki . Droga , ale dania i sposób podania warte wysokiej ceny . Miejsce godne polecenia.

3  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w okolicy wyszukałem dobrego lokalu przez Tripa. Carska restauracja serwuje bardzo ciekawe smaki kuchni lokalnej, która nam przypadła do gustu. Polecam!

1  Dziękujemy, MatKied

Restauracja Carska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Carska? Podziel się wrażeniami!