“Kawa i ciacho”
Restauracja Carska — recenzja

Restauracja Carska
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno warto to miejsce odwiedzić i zobaczyć. Byliśmy w godzinach przedpołudniowych i niestety możliwe było tylko śniadanie. Miła obsługa oznajmiła, że mogą zapytać czy byłoby dostępne ciasto i kawa. Bez problemu i otrzymaliśmy mega pyszne ciasto i solidna kawę. Jedyne co może troszkę przesadzone to cena. Mimo wszystko polecam :)

1  Dziękujemy, Wojciech B

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety bylismy z mężem tylko na zupie, więc ciężko stwierdzić cos o innych dniach, ale zupy byly pyszne. Knajpa przyjazna dzieciom(chociaz nie mam swoich, siedziala rodzina z dziecmi, ktore pozrzucaly cos. Od razu znalazla sie obslucga chetna pomoc)
Na pewno wrócimy po wiecej!

1  Dziękujemy, Agata D
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rewelacyjna restauracja serwująca dania Podlasia i Litwy , a przykład bliny , pielmieny , solianka , jesiotr .Piękne wnętrza nawiązujące do epoki . Droga , ale dania i sposób podania warte wysokiej ceny . Miejsce godne polecenia.

3  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w okolicy wyszukałem dobrego lokalu przez Tripa. Carska restauracja serwuje bardzo ciekawe smaki kuchni lokalnej, która nam przypadła do gustu. Polecam!

1  Dziękujemy, MatKied
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Paskudna wiocha-ale bimber tam fajny. Polecam Restauracje Carską na byłym dworcu-bimber i obsługa-przednia.

1  Dziękujemy, edek i

Restauracja Carska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Carska? Podziel się wrażeniami!