Białowieża

“Dobre”
Gospoda Pod Żubrem — recenzja

Gospoda Pod Żubrem
Nr 5 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opis: Gospoda pod żubrem to niewielki rodzinny lokal leżący w samym centrum turystycznym Białowieży. Przy pięknych stawach, nieopodal Białowieskiego Parku Narodowego i Muzeum Przyrodniczo-Leśnego u zbiegu szlaków turystycznych. Czekamy na Ciebie z piękną, wykończoną drewnem salą, porożami na ścianach a na stołach cudnymi koronkowymi serwetami. W słoneczny dzień zapraszamy do stolika na zewnątrz, aby wśród drzew i śpiewu ptaków spróbować naszych specjałów lub po prostu odpocząć przy wyjątkowej herbacie białowieskiej, pysznej kawie z ekspresu czy litewskim kwasie lub piwie. Nasza kuchnia łączy cechy kuchni klasycznej i nowoczesnej, ale jest to przede wszystkim kuchnia zdrowa. W menu znajdziesz ciekawe dania regionalne takie jak kartacze czy babka ziemniaczana oraz pielimieni. Nie można wyjechać z Białowieży nie próbując żadnego dania z dziczyzny. W weekendy oferujemy również dania z grilla na świeżym powietrzu. Nie jest nam obca kultura Podlasia i wschodu. Na co dzień towarzyszy nam regionalna muzyka z głośników, zdarzają się również występy na żywo. Zaraz za naszym lokalem znajduje się miejsce gdzie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne: białoruska "Noc Kupały" czy też Integracje Artystyczne „Peretocze” (impreza plenerowa prezentująca wielokulturowość). Serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt rodzinny i jedliśmy tu 2 razy będąc w Białowieży. Dania ok z tendencją na "+" Obsługa bardzo miła no i lokalizacja jak najbardziej w fajnym miejscu. Reszta typowo turystyczna.

Dziękujemy, Wojciech B

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gospoda znajduje się tuż przy wejściu do parku pałacowego od strony stawów. Mimo dużego ruchu obsługa sprawnie przyjęła zamówienie. Czas oczekiwania przy pełnym gości ogródku ok. 15 minut. Niestety jedzenie takie sobie :/ zamówiłem kartacze (chyba wersja wege, bo mięsa było mniej niż w parówce), żona zamówiła pierogi ruskie (ciasto trochę za grube, ale poza tym ok). Dla chcących coś zjeść polecam, dla szukających czegoś więcej niż pełny żołądek radzę poszukać innego miejsca.

Dziękujemy, Piekny_Marian
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne kartacze,baba ziemniaczana, dobra zupa z opieniek.
Niezly Marcinek, choć w Białowieży mozna zjesc lepszy. Ciekawy wybor piw z lokalnych browarow.
Obsluga b. mila i biegająca wsrod gosci.
Sniadania ok.

Dziękujemy, ma_gorzatas578
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny. Jedzenie domowe, dania typowe dla regionu ale również fan dziczyzny coś dla siebie. Rewelacyjny wybór lokalnych trunków: piwa rzemieślnicze i nalewki że wschodu. Jednak największym atutem tego miejsca jest obsługa. Fantastyczny kontakt z ludźmi!

Dziękujemy, KrzysztofMC
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drętwa obsługa jedzenie w miarę ok. Po godzinie wreszcie otrzymałem naleśniki dla dzieci i pierogi. Trudność przygotowania tych dań raczej niezbyt wysoka. Przeciętna restauracja serwuje takie dania w maks. 20 minut.
Browar gratisowy za długie oczekiwanie na jedzenie był miłym gestem ale niesmak pozostaje.

Dziękujemy, slavpav

Gospoda Pod Żubrem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Pod Żubrem? Podziel się wrażeniami!