Augustów

“Nie polecam”

Restauracja Dom Kresowy Przewięź
Nr 36 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Totalne rozczarowanie. Byłam tu jakiś czas temu, było ok. Teraz jedzenie byle jakie, niesmaczne. Kawa lurka. Obsługa bez uśmiechu. W zasadzie nic nie zjedliśmy, bo wszystko było okropne. Szarlotka gniot, lody sztuczne, mimo, że w karcie widnieją jako "domowe". "Tatar ze śledzia na pumperniklu" nie dość, że bez smaku i bez wyrazu, podany niezbyt ładnie.

Dziękujemy, bozmakjaf

Zrecenzowano 3 września 2019

położony przy samej ulicy, bez ładnego widoku. odbywają się wesela i generalnie cała sala wygląda jak na wesele. obsługa przypadkowa, malo doinformowana i co najgorsze-bez entuzjazmu, a raczej "za kare". Okrojona propozycja dan z karty, a to co jest-wyglada jak pozostalosci z wesela. nie polecam.

Dziękujemy, adriannahy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

EHH:
-pajęczyny na suficie + owady
-brak rolet na oknach
-tylko 2 kelnerki na całe wesele
- ciasno przy stołach
- niektóre potrawy były podejrzane..albo za twarde albo wizyta w wc
PLUS:
- ładny budynek
-w łazience przygotowany 'zestaw ratunkowy' do odswieżenia się
-ceni się stoliki na zewnatrz i eleganckie 'altany'

1  Dziękujemy, pawe_p81
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przystawka "Tatar ze śledzia z cytryną i z pumperniklem" podany bez pumpernikla, po doproszeniu się u kelnerki otrzymujemy biały chleb. Wódka ciepła. Sałata z serem korycińskim i gruszkami-zamiast gruszek jest brzoskwinia, ser koryciński niechlujnie pokrojony, sos (chyba miał to być winegret) okazał się niedoprawioną, rozwarstwiającą się mieszaniną musztardy i oleju, porcja bardzo mała. Obsługa niekompetentna.Toaleta zredukowana do minimum-jedno stanowisko dla kobiet, jedno dla mężczyzn. Nie polecam.

1  Dziękujemy, AB_turysta
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość dań - zjadliwe. Obsługa, tragedia. Na dodatek pani za barem smakowała przyrządzoną dla nas lemoniadę. Odradzam!!!!

Dziękujemy, Leszek P

Restauracja Dom Kresowy Przewięź — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dom Kresowy Przewięź? Podziel się wrażeniami!