“GDYBY NIE TE PAJĘCZNY..”

Restauracja Dom Kresowy Przewięź
Nr 36 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

EHH:
-pajęczyny na suficie + owady
-brak rolet na oknach
-tylko 2 kelnerki na całe wesele
- ciasno przy stołach
- niektóre potrawy były podejrzane..albo za twarde albo wizyta w wc
PLUS:
- ładny budynek
-w łazience przygotowany 'zestaw ratunkowy' do odswieżenia się
-ceni się stoliki na zewnatrz i eleganckie 'altany'

Dziękujemy, pawe_p81

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przystawka "Tatar ze śledzia z cytryną i z pumperniklem" podany bez pumpernikla, po doproszeniu się u kelnerki otrzymujemy biały chleb. Wódka ciepła. Sałata z serem korycińskim i gruszkami-zamiast gruszek jest brzoskwinia, ser koryciński niechlujnie pokrojony, sos (chyba miał to być winegret) okazał się niedoprawioną, rozwarstwiającą się mieszaniną musztardy i oleju, porcja bardzo mała. Obsługa niekompetentna.Toaleta zredukowana do minimum-jedno stanowisko dla kobiet, jedno dla mężczyzn. Nie polecam.

1  Dziękujemy, AB_turysta
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość dań - zjadliwe. Obsługa, tragedia. Na dodatek pani za barem smakowała przyrządzoną dla nas lemoniadę. Odradzam!!!!

Dziękujemy, Leszek P
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wyproszono mnie i syna w porze obiadowej.bez stwierdzenia przyczyny .Pani powiedziała że kuchnia będzie działać za godzinę.mimo że osoby obok nas zostały obsłużone.na zewnątrz lokalu dowiedzieliśmy się od klientów w tej samej sytuacji że podobno mają rezerwacje.Porażka.

Dziękujemy, Poul L
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Obsługa restauracji zachowuje się, jakby była tam za karę, ale może to że wstydu za brak kompetencji - swoich lub kuchni. Od początku zniechęcali do przyjęcia zamówienia, ostrzegając o długim czasie oczekiwania z powodu wielu gości - zajętych było ledwie kilka stolików. Głodni - zaryzykowaliśmy. Kelnerka po jakimś czasie zapomniała, co zamówiliśmy; przyszła dopytać. To, co podano to: zimny biały krem (oddany do podgrzania, wrócił ledwie ciepły), jednocześnie drugie danie - również chłodne, a przecież powinno poczekać na konsumpcję po zupie oraz żurek w chlebie - w ilości minimalistycznej w stosunku do tego, jak kiedykolwiek jedliśmy. Zdecydowanie NIE.

1  Dziękujemy, Monika200019

Restauracja Dom Kresowy Przewięź — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dom Kresowy Przewięź? Podziel się wrażeniami!