Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Czytając wcześniejsze recenzje o hotelu Karmel myślałam ,że te usterki które tam występowały zostały usunięte .
Nic bardziej mylnego ten hotelik zatrzymał się w latach 90 w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Pozytywy to lokalizacja i dobre jedzenie. Dzisiaj klient jest bardziej wymagający i nie piszę tu o luksusach.Czystość i komfort pokoju to standard .Jeżeli do tej recenzji będę mogła wkleić zdjęcia to pokażę jak wyglądał brodzik.Osobiście nie polecam.

Dziękujemy, babe58
Zrecenzowano: 6 grudnia 2018

24.11.2018 byłem w tym Hotelu i aż myślałem o zmianie noclegu czytając wasze recenzje ale powiem wam że jestem przedstawicielem handlowym i nocowałem w hotelach za podobne pieniądze przez cztery lata i wiele widziałem i powiem że nie jest tak strasznie jak co niektórzy wypisują .Owszem jet może troszkę zniszczony ale ja miałem pokój i łazienkę czystą i ciepłą z pięknym widokiem na wodę .Byłem gościem weselnym i obsługę i organizację wesela ocenia super na piętkę , pracownicy hotelu jak mróweczki . Pozdrawiam

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, Mariusz X
Zrecenzowano: 29 września 2017

Ciemne, ponure pokoje z oberwanymi tapetami, wiszącymi kontaktami, brudną wykładziną i dziurami w podłodze na korytarzu. Niektóre pokoje z dziurami w drzwiach wejściowych. Pozrywane zasłony okienne. Hotel wymagający natychmiastowego kapitalnego remontu. Szkoda, że tak niszczeje, gdyż położenie jest bardzo dobre i mógłby stanowić wielką atrakcję dla turystów.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, helwit2017
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Byliśmy w sierpniu w Augustowie. Spędziliśmy w tym hotelu jedną noc. Zostaliśmy zakwaterowani w domku. Domek z dziwnego materiału, jak by płyta, jak by nie wiadomo co. Przed domkiem mały taras z ławką, na której baliśmy się usiąść bo wyglądała jak by miała się za chwilę połamać. W klaustrofobicznym domku. Nas dwójka i małe dziecko, plus walizki i brak miejsca do poruszania się. Wystrój fatalny, każdy mebel z innego kompletu, ale najbrzydsza była biurowa szafa na ubranie.
Łazienka to totalna prowizorka. Kabina prysznicowa rozwalona, wieczorem nie było ciepłej wody.
Łóżka tragiczne. Wersalka "dwupoziomowa", więc ciężko było się na niej ułożyć. W drugim łóżku, tapczanie można przez całą noc sprężyny policzyć :)
W nocy mieliśmy gościa małą mysz z pobliskiego lasu.
Dwa plus to duży, ogrodzony teren gdzie dzieci mogą biegać i całkiem smaczne śniadanie w cenie 15 zł za osobę.
Radzę wybrać inną opcję, chyba, że będziecie postawienie pod ścianą jak my.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, dominikap315
Zrecenzowano: 18 lipca 2017

polecam, bardzo miła obsługa pyszne jedzenie, elastyczne godziny obiadów, hotel położony blisko centrum, nad rzeką. pokój z łazienką, niedaleko znajduje się żegluga, plaża miejska udany odpoczynek no i mogłem przyjechać też z pieskiem

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Adam M