“przeciętna”
Szuflada Bistro — recenzja

Szuflada Bistro
Nr 2 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Opis: Szuflada Cafe&Bar to miejsce dla tych co szukają kuchni opartej na lokalnych produktach , ser koryciński wędliny robione przez właścicieli, swoje kiszonki i konfitury. Zdrowe podejście do kuchni i pasja gotowania to główne atuty lokalu. Kawa podobno najlepsza w mieście a do niej domowe wypieki. Drinki to nieraz ciekawe połączenia smaków: ziół alkoholu i nawet warzyw . Piwosze też odnajdą swoją półkę w lodówce, duży wybór rzemieślniczych i regionalnych piw z całej Polski. Wieczorami ,głównie na dolnej sali , często gości kultura. W kameralnym otoczeniu odbywają się koncerty, Stand-Up czy występy teatralne. Wystrój nietuzinkowy , duża ilość książek dopełnia klimat lokalu.
Zrecenzowano 1 września 2019

Obsługa bardzo miła, kotlet schabowy naprawdę bardzo dobry - pięknie podany, a za chwilę kompletna klapa tort bezowy ... płaski, beza przeciągnięta aż do koloru brązowego, ciągnąca się ... ale tatar się obronił, może po prostu trafiłam na kiepski dzień. Z zewnątrz wygląda bardziej na kawiarnię dlatego myślałam, że trafię na dobry deser.

Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie ( smażony ser-rewelacja, policzki wołowe -super), obsługa przemiła, atmosfera super. Pokój dobry. Chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, rads76
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta i kolejny raz nie zawiodłam się na jedzeniu. Restauracja serwuje smaczne zupy i drugie dania. Jedynym minusem w mojej ostatniej wizycie była opieszałość kelnerek, bardzo długo czekałam wraz z rodzina na kartę i zamówione napoje oraz mimo zapewnień Pana kelnera o rezerwacji stolika na trzy osoby takiego stolika nie dostaliśmy przez co razem musieliśmy złączyć dwa małe stoliki byśmy mogli spokojnie zmieścisz się z wszystkimi zamówionymi potrawami i napojami.

Dziękujemy, 730joannaj
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w pokoju gościnnym. Pokój ok, za to śniadania wspaniałe. Pyszny chleb, wędliny i sery robione na miejscu, sałatka w słoiczkach, której zostaliśmy fanami. Przemiła obsługa. Wszystko na 5 z plusem.

Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, nowe smaki oraz różnorodne wegańskie opcje. Najlepsze miejsce na każdy posiłek w całym Augustowie. Przemiła obsługa i wspaniałe jedzenie. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, asiaaax

Szuflada Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Szuflada Bistro? Podziel się wrażeniami!