“Żagielek”
Zagielek Restauracja — recenzja

Zagielek Restauracja
Nr 16 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Kartacze średnie w smaku. Surówki i ogórek małosolny smaczne.Ryba wędzona przepyszna. Dobrze zniosła długą podróż.

Dziękujemy, Marta S

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Restauracja w samym porcie .Bardzo ładny widok z ogródka.Zamówiliśmy flaczki i pomidorową . Obie zupy gorące i bardzo smaczne.

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po trzygodzinnym rejsie statkiem po okolicznych jeziorach zachciało nam się zjeść dobrej ciepłej zupki. Poszliśmy do Żagielka, złożyliśmy zamówienie. Flaki i zupa pomidorowa smaczne, żurek niestety bez jajka :( ale dobry. Najważniejsze że rozgrzaliśmy się zupą.

Dziękujemy, 759drb
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Średnio bym powiedział. Widziałem lepsze . Suche schabowe i nieświeża karkówka . Ubogie frytki mocno nasączone tłuszczem.

Dziękujemy, Ardzej169
Zrecenzowano 7 maja 2019

Jadłam tu 3 lata temu i nawet kupiłam wędzone rybki do domu. Było świeżo i smacznie. Niestety... było. Tym razem zawiodłam się, ryba nie była ani świeża, ani smaczna, ociekające tłuszczem frytki zostały na talerzach. Kotlety zamówione przez chłopaków też im nie smakowały. Obsługa obojętna. Szkoda! Blisko portu. Szkoda!

1  Dziękujemy, sadzonkab

Zagielek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zagielek Restauracja? Podziel się wrażeniami!