Augustów

“Pycha”
Albatros Restauracja — recenzja

Albatros Restauracja
Nr 14 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Serwowane potrawy smaczne i świeże. Polecam szczególnie kartacze, pierogi i chłodnik. Obsługa miła. Toalety czyste i ogólnodostępne.
Polecam z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, Marta S

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dancing w Albatrosie super impreza, jedzenie bylo ok mielismy zarezerwowane dwa stoly.
Pani z irokezem ktora obslugiwala byla bardzo sympatyczna. Dziekujemy za super zabawe.

Dziękujemy, EwelinaM76
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wystrój rodem z PRL, ale przyszliśmy coś zjeść, więc skoncentrowaliśmy się na jedzeniu. Pierogi z ziemniakami i sosem ze schabu były ok. Naleśniki z serem i owocami też smakowały córce. Obsługa miła, sprawna. Szkoda, że nie mogliśmy spróbować kartaczy.

Dziękujemy, ess32018
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie. Ogromny plus za jakość i świeżość dań. Chłodnik cudowny. Schabowy Albatros jak u mamy, jednak tak ogromny,że mój syn-schabożerca nie dał rady. Smak - nie da się opisać słowami. Naleśniki jak u babci - wzorcowe. Ceny bardzo przystępne. Z pewnością wrócimy.

1  Dziękujemy, EwaZapEwa
Zrecenzowano 30 lipca 2019

posiłki niejadalne ,obsługa fatalna nie potrafią zrobić tradycyjnego schabowego brak profesjonalizmu nawet przy zaparzaniu herbaty a ziemniaki rozlatujące się pozostawione w wodzie liczy się tylko ilość a nie jakość o jakości nie mają pojęcia .przestrzegam wszystkich przed tą restauracją.

1  Dziękujemy, mercedes5745

Albatros Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Albatros Restauracja? Podziel się wrażeniami!