Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
145 USD
122 USD
Expedia.com
  • Bezpłatny parking
Centrum Młodości Villa & Fitness Club(Augustów)(Świetna cena!)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
  • Basen
  • Restauracja
Camp Zatoka(Augustów)
Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

W otchłani internetu szukałam miejsca na odpoczynek i na szczęście znalazłam! Wspaniali właściciele, posiłki tak smaczne, że wcale nie masz ochoty odejść od stołu, bania, kąpiel w jeziorze. Można łowić ryby, piękne lasy w okolicy, blisko do Augustowa i Suwałk. Na pewno wrócimy tam nie raz.

Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ryszard W
Zrecenzowano 12 października 2017

Spokojne i bardzo ładne miejsce, z plażą, banią, hamakami, siłownią i świetnymi śniadaniami. Pokoje duże, wygodne, przestronne. Doskonała lokalizacja na odstresowanie się w bliskości natury. Jezioro czyste, las gęsty. W pobliżu sklep.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, dobroszp
Zrecenzowano 4 października 2017

Miejsce położone idealnie - z jednej strony jezioro, z drugiej strony las. Dla gości przeznaczony jest osobny budynek, mieszczący kilka pokoi oraz wspólną przestrzeń. Całość bardzo fajnie urządzona, dominuje drewno, czystość wszędzie bez zarzutu. Gospodarze bardzo mili a jedzenie bardzo dobre. Warto zaznaczyć, że dla gości w cenie pobytu dostępne są bezpłatnie rowery górskie, którymi można zwiedzać okolicę (a jest co zwiedzać). Jeśli ktoś chce skorzystać, to w internecie są dostępne trasy biegowe i rowerowe przygotowane przez gospodarzy, wystarczy pobrać, wrzucić w aplikację i ruszać w trasę. Dostępna jest także łódka i kajaki, ale byliśmy w październiku i było już zbyt zimno, żeby skorzystać z wodnych atrakcji. Zdecydowanie polecam wszystkim, a szczególnie osobom, które lubią aktywny wypoczynek.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 11 września 2017

Urokliwe miejsce nad jeziorem Serwy. Wiele możliwości spędzenia czasu - woda, las, rowery, kajaki, spacery, chillout z cudownym widokiem na jezioro. Spędziliśmy tam tydzień - akumulatory naładowane. Wspaniali Wojtek i Edyta dawali poczucie że jest się u siebie w domu, a Dakar i Lucy utwierdzali to odczucie. Polecam każdemu kto ceni sobie wypoczynek na dobrym poziomie.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Zygmunt C
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce! Wspaniali właściciele! Super atrakcje! Pyszne jedzenie! Wymarzona pogoda! Piękna okolica! Przytulne wnętrza, w których komfortowo się odpoczywa! Niezapomniany długi weekend! Zakochaliśmy się w SIRVIS i napewno tam wrócimy!

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, memcio