“Best Place For Vacation”
Restauracja Widok — recenzja

Restauracja Widok
Nr 10 wśród 39 Restauracje (Augustów)

Dania regionalne wysmienite all perfect Obsluga bardzo mila i szybka polozenie osrodka i widoki przepiekne cisza i spokoj to jest to .polecam

Dziękujemy, Franciszek K

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, sprawna i miła obsługa. Porcje duże, ceny umiarkowane. Piekne położenie, cisza, spokój. Polecam

Dziękujemy, katarzyna696b
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne dania regionalne, m.in kartacze, dana z ryb, regionalne piwa. Bardzo duże porcje. Zamówiliśmy po 2 kartacze na osobę a zjedliśmy po jednym. Nie zmarnowało się, pakują na wynos.
Piękny widok z terenu za restauracją.

Dziękujemy, Marold
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zupełnie nie rozumiem oceny 4,0!!
Obsługa przemiła, dziewczyny się uwijały, jedzenie wyśmienite!, porcje bardzo duże, pies dostał wodę, miejsce dla rowerów.
A na koniec przepiękny widok z piwem w ręku!!
Czego chcieć więcej..... :)

Dziękujemy, Myszalek
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam to miejsce. Jedzenie bardzo dobre i spory wybór. Obsługa bardzo miła i nie trzeba było długo czekać na zamówione potrawy. Menu bogate.

Dziękujemy, piotrz367

Restauracja Widok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widok? Podziel się wrażeniami!