“Bardzo smaczna kuchnia regionalna”
Restauracja Widok — recenzja

Restauracja Widok
Nr 10 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne dania regionalne, m.in kartacze, dana z ryb, regionalne piwa. Bardzo duże porcje. Zamówiliśmy po 2 kartacze na osobę a zjedliśmy po jednym. Nie zmarnowało się, pakują na wynos.
Piękny widok z terenu za restauracją.

Dziękujemy, Marold

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zupełnie nie rozumiem oceny 4,0!!
Obsługa przemiła, dziewczyny się uwijały, jedzenie wyśmienite!, porcje bardzo duże, pies dostał wodę, miejsce dla rowerów.
A na koniec przepiękny widok z piwem w ręku!!
Czego chcieć więcej..... :)

Dziękujemy, Myszalek
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam to miejsce. Jedzenie bardzo dobre i spory wybór. Obsługa bardzo miła i nie trzeba było długo czekać na zamówione potrawy. Menu bogate.

Dziękujemy, piotrz367
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne (chociaż kartacze nie powalają - w sąsiednim Wigraszku w mojej ocenie trochę lepsze) w przyzwoitych cenach, natomiast ceny napojów są przesadzone (lokalne piwo z nalewaka 13 PLN).
Jeżeli chodzi o camping to na plus poza widokami, porządek i prywatność (co ze względu na restaurację nie jest oczywiste - właściciel tego mocno pilnuje; na początku jest to denerwujące ale w dłuższej perspektywie zasługujące na pochwałę); na minus prysznice (tylko 2 szt, dodatkowo płatne a przy dużym obłożeniu campingu zimna woda !!!).

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Do Restauracji Widok trafiliśmy przypadkiem i zdecydowanie nie żałujemy! Jest to miejsce na poziomie - obsługa była bardzo uprzejma, a jedzenie było bardzo smaczne - szczególnie urzekł nas bogracz z jelenia - polecamy każdemu koneserowi dziczyzny ;) no i spacer do pięknego punktu widokowego na jezioro tylko dopełnił ten miły wypad ;)

Dziękujemy, lobosek94

Restauracja Widok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widok? Podziel się wrażeniami!