“Wszystko na tak”

Ogródek Pod Jabłoniami
Zamów online
Nr 3 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 3 września 2019

To nie jest miejsce z klimatem np.wsi to po prostu bardzo dobrze dopracowane miejsce komercyjne. Wszystko się tu zgadza od noclegów po jedzenie i wystrój i obsługę. Polecam. Jak widać można być dobrym we wszystkim.

Dziękujemy, Em89lke

Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa, bardzo pozytywnie. Pani - kelnerka miała bardzo dobrą postawę przy przyjmowaniu zamówienia. Ponadto na twarzy niewymuszony uśmiech. Komunikatywna, ale nie narzucająca się. Dania przynosiła parami, tj. jednocześnie dla mnie i dla męża. W odpowiedniej kolejności: najpierw napoje - podane niemal od razu, następnie I część zamówienia: przystawka dla męża, dla mnie zupa dnia. Na koniec podane "drugie" dania. To niby oczywiste, ale nie wszędzie niestety ...
Miejsce usytuowane pod jabłoniami, przy kanale augustowskim. Lokalizacja bardzo przyjemna. Miejscówka ma klimat "turystyczny" - tzn. drewniane stoliki, a w części nawet wielkie stoły drewniane i ławy (trochę jak w karczmach piwnych). Ale sama nazwa już wskazuje, że to "ogródek" a nie "Restauracja".
Smaki: zupka trochę była za zimna (ale zjadłam ją zanim powiedziałam o tym kelnerce); pozostałe spróbujcie sami. Karta menu była ciekawa, urozmaicona. Do niektórych dań sugerowano konkretne wina. Warto próbować :)
Polecam.

Dziękujemy, bszerszen
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie wszystko świeże , bardzo fajnie i nowocześnie podane. Szybka obsługa, choć nieraz trudno o wolny stolik, polecam

Dziękujemy, Pawelobloza p
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę pyszne. My dostaliśmy się bez problemu ale po nas to już nawet kolejka przed restauracja była żeby wejść. Ale warto poczekać. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobry chłodnik, polecam. Karkówka tez smaczna. Partner narzekał na wielkość porcji - za małe. Jak dla mnie w sam raz. Obsługa tez była ok, ale wcześniej różnie z tym bywało.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra W

Ogródek Pod Jabłoniami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Ogródek Pod Jabłoniami? Podziel się wrażeniami!