“Ładne miejsce”

Ogródek Pod Jabłoniami
Zamów online
Nr 3 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa, bardzo pozytywnie. Pani - kelnerka miała bardzo dobrą postawę przy przyjmowaniu zamówienia. Ponadto na twarzy niewymuszony uśmiech. Komunikatywna, ale nie narzucająca się. Dania przynosiła parami, tj. jednocześnie dla mnie i dla męża. W odpowiedniej kolejności: najpierw napoje - podane niemal od razu, następnie I część zamówienia: przystawka dla męża, dla mnie zupa dnia. Na koniec podane "drugie" dania. To niby oczywiste, ale nie wszędzie niestety ...
Miejsce usytuowane pod jabłoniami, przy kanale augustowskim. Lokalizacja bardzo przyjemna. Miejscówka ma klimat "turystyczny" - tzn. drewniane stoliki, a w części nawet wielkie stoły drewniane i ławy (trochę jak w karczmach piwnych). Ale sama nazwa już wskazuje, że to "ogródek" a nie "Restauracja".
Smaki: zupka trochę była za zimna (ale zjadłam ją zanim powiedziałam o tym kelnerce); pozostałe spróbujcie sami. Karta menu była ciekawa, urozmaicona. Do niektórych dań sugerowano konkretne wina. Warto próbować :)
Polecam.

Dziękujemy, bszerszen

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie wszystko świeże , bardzo fajnie i nowocześnie podane. Szybka obsługa, choć nieraz trudno o wolny stolik, polecam

Dziękujemy, Pawelobloza p
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę pyszne. My dostaliśmy się bez problemu ale po nas to już nawet kolejka przed restauracja była żeby wejść. Ale warto poczekać. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobry chłodnik, polecam. Karkówka tez smaczna. Partner narzekał na wielkość porcji - za małe. Jak dla mnie w sam raz. Obsługa tez była ok, ale wcześniej różnie z tym bywało.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W dniu dzisiejszym postanowiłem pojechać do Augustowa. Podczas podróży wysłuchałem wywiadu właściciela dla Zetki. Mówił o m.inn. pierogach ze szczupakiem, kartaczach i paru innych regionalnych specyfikach.
Po dotarciu na miejsce (Google nawigacja) okazało się iż nie można wejść ponieważ wejście jest od jakiejś drugiej strony - kartka na drzwiach a tu jest owszem parking (zajęty). Niestety autor nie pofatygował się aby narysować drogę dojścia i : idąc w jedną stronę trafiało się na ślepą uliczkę , idąc w drugą można było dojść ale trochę było to daleko.
Pomijam geografię - po dojściu i rozmowie z kelnerką : kartaczy nie robimy a w menu nie było żadnych pierogów, a tym bardziej ze szczupakiem (nawiasem mówiąc chyba nie miałem na nie ochoty ponieważ nie bardzo widzę smak ryby w pierogach).
Podsumowując - nie wiem po co jakaś pseudo reklama w radio ZET czegoś co nie istnieje.
A może reporter się pomylił ale chyba chodziło o Pod Jabłoniami - nie wiadomo też gdzie te jabłonie.

Dziękujemy, 2000ms

Ogródek Pod Jabłoniami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Ogródek Pod Jabłoniami? Podziel się wrażeniami!