“Brak pomysłu”

Ogródek Pod Jabłoniami
Zamów online
Nr 3 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W dniu dzisiejszym postanowiłem pojechać do Augustowa. Podczas podróży wysłuchałem wywiadu właściciela dla Zetki. Mówił o m.inn. pierogach ze szczupakiem, kartaczach i paru innych regionalnych specyfikach.
Po dotarciu na miejsce (Google nawigacja) okazało się iż nie można wejść ponieważ wejście jest od jakiejś drugiej strony - kartka na drzwiach a tu jest owszem parking (zajęty). Niestety autor nie pofatygował się aby narysować drogę dojścia i : idąc w jedną stronę trafiało się na ślepą uliczkę , idąc w drugą można było dojść ale trochę było to daleko.
Pomijam geografię - po dojściu i rozmowie z kelnerką : kartaczy nie robimy a w menu nie było żadnych pierogów, a tym bardziej ze szczupakiem (nawiasem mówiąc chyba nie miałem na nie ochoty ponieważ nie bardzo widzę smak ryby w pierogach).
Podsumowując - nie wiem po co jakaś pseudo reklama w radio ZET czegoś co nie istnieje.
A może reporter się pomylił ale chyba chodziło o Pod Jabłoniami - nie wiadomo też gdzie te jabłonie.

Dziękujemy, 2000ms

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, szybko podane mimo sporej ilości gości. Zupa buraczkowa na medal. Policzki wołowe z babką wyśmienite. Ryby nie suche dobrze przygotowane. Miejsce godne polecenia. Ceny europejskie

Dziękujemy, 395bartoszw
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Niemiłe przywitanie ze strony managera, brak szacunku dla klientów ... wyszliśmy po minucie
nie polecam

Dziękujemy, lucaluca09
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Było bardzo pysznie i pięknie, obsługa niezwykle sympatyczna. Zamówiliśmy sandacza, pierogi, kurczaka, okonia, policzki wołowe - wszystko smakowało świetnie i wyglądało bosko. Jedyna uwaga - przydałaby sie opcja surówkowa dla dzieci, nie wszystkie dzieci nie lubią warzyw:) Augustów nie jest miejscem gdzie spodziewałam się rewelacyjnych doświadczeń kulinarnych, a tu taka niespodzianka! Zdecydowanie polecam!

Jedną gwiazdkę odejmuję za czas oczekiwania - ponad 45 min. Byliśmy grupą 5 dorosłych i 3 dzieci i dzieci nam zgłodniały. Pan kelner tłumaczył, że jest dużo ludzi (było), ale wydaje mi się, że można było coś z tym zrobić.

Dziękujemy, Jojomojoboo
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia bardzo dobra. Niestety wrażenie psuje obsluga na nieakceptowalnym poziomie. Czas oczekiwania zarówno na podanie karty, napoje jak i dania liczony w dziesiątkach minut.

Dziękujemy, 445andrzejg

Ogródek Pod Jabłoniami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Ogródek Pod Jabłoniami? Podziel się wrażeniami!