“Szybko, niedrogo i smacznie”
Abro — recenzja

Abro
Nr 7 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na trasie Augustów - Suwałki. Jedzenie domowe w dobrej cenie, szybka i miła obsługa. Dużo miejsca w środku, latem spory taras z placem zabaw.
Polecam

Dziękujemy, Beata Z

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zachęcony smacznymi zupami gulaszowymi skonsumowanymi w przydrożnych małych barach z dużą ilością wołowiny i świetnie doprawionymi postanowiłem spróbować w ww. zajeździe. Jakież było moje zdziwienie gdy dostałem malutki talerzyk zupy bez smaku a w niej dwa kawałki mięsa o wielkości i grubości paznokcia w dużo wyższej cenie niż w poprzednich barach. Do osób odpowiedzialnych za ta zupę- jeśli chciałbym się napić to bym sobie kupił wodę. Nie wiem jak inne dania, ale gulaszowej nie polecam!

Dziękujemy, gulasz
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Środek tygodnia, lokal pusty, w czas oczekiwania przewyższał 40 min... nie polecam ze względu na zbyt długi czas oczekiwania

Dziękujemy, gabrysia7893
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do Abro rodzinnie, kierowani dobrymi opiniami na Trip Advisor. Niestety rzeczywistość zupełnie niezgoda z opiniami. Barszcz czerwony - smak jak z kartonu, jednak najlepsze ze spróbowanych dań. Filet z dorsza - wysuszony, czarny, z ośćmi, przebijał się smak nieświeżego oleju. Placki ziemniaczane - przesiąknięte olejem, paskudne. Jedne z najgorszych dań jakie w życiu jadłem, nie rozumiem jak ten bar może mieć ocenę 4,5.

2  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzonko...pomidorówka, klopsiki w sosie koperkowym. Bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Myszowata

Abro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Abro? Podziel się wrażeniami!