Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Miejsce: Czy wiecie ile sal weselnych odwiedziliśmy szukając tej wymarzonej? Aż jedną. Oficerski Yacht Klub podbił nasze serca i jeszcze tego samego dnia podpisaliśmy umowę. Ośrodek położony jest w magicznym miejscu, z każdej strony otoczony jeziorem i lasem oraz bogato ukwiecony białymi hortensjami. Zarówno teren, jak i wnętrze sali imponujące i dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Organizacja: Cały zespół Yacht Klubu bardzo solidnie i profesjonalnie podszedł do obsługi naszego wesela. Zawsze sprawny kontakt z Panią Manager, dla której nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia, a sytuacje bez wyjścia nie istnieją. Ogromne doświadczenie oraz wysokie umiejętności i kompetencje organizacyjne Pani Manager sprawiły, że okres przygotowań oraz dzień ślubu upłynął bezstresowo. Ze względu na międzynarodowy charakter naszego wesela warto wspomnieć, że cały Team Yacht Clubu bezproblemowo porozumiewa się także w języku angielskim.

Dania weselne: Stworzenie idealnych dań dla wszystkich gości to duże wyzwanie. Pani Małgorzata i jej ekipa gastronomiczna przerosła nasze oczekiwania. Każde danie z menu weselnego było kulinarnym majstersztykiem pod względem smaku, kompozycji, jak i elegancji serwowania. Mówią 'przez żołądek do serca´ - słysząc opinie naszych gości śmiało mogę stwierdzić, że kucharz skradł serca wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających smakoszy.

Ten dzień minął zdecydowanie za szybko i gdybyśmy mogli cofnąć czas, nie zmienilibyśmy nic. Z całego serca polecamy Yacht Klub oraz jego Team jako miejsce na wesele jak z bajki.

Martyna i Sebastian

Dziękujemy, MartynnaJanik
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Przyjeżdzając do Oficerskiego Yacht Clubu jechaliśmy z niezbyt pozytywnym nastawieniem. Uprzedzeni opinią znajomych, którzy byli tu jesienią, przyjechaliśmy do Augustowa na dwa dni odpocząć i pobyć sami. Skusiła nas oczywiście cena. O tym co niesie za sobą ten obiekt przekonaliśmy się dopiero po przekroczeniu progu. Pięknie położony, ale niezbyt zachęcający z zewnątrz budynek dawnego wojskowego domu wypoczynkowego okazał się niebanalną niespodzianką. Fajna miła obsługa i serdeczne przyjęcie właściciela "od samych drzwi". Pomimo odbywającej się konferencji udało nam się dostać cichy i ustronny pokoik. Jedzenie określę jako dobre domowe. Troche brakowało nam coctailbaru. Wrócimy bez dwóch zdań.

Wskazówka dotycząca pokoi: Prawie wszystkie pokoje mają widok na jezioro.
Dziękujemy, KrytycznieKrytyczny
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Idealne miejsce, żeby się oderwać od miejskiego zgiełku. Pokoje przepiękne, wygodne łóżka, super łazienki. Obsługa bardzo miła i pomocna, lokalizacja idealna. Dzieci bardzo zadowolone, w każdej chwili można zejść do jeziora. Zdecydowanie polecam, jedno z fajniejszych miejsc na Mazurach

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano: 20 maja 2019

Pomimo złej pogody na długo zachowam w pamięci pobyt w tym ośrodku. Czysto i schludnie. Doskonałe wyżywienie. Bardzo dobra obsługa... no i przemiły właściciel Pan Wacław. Na pewno tu wrócę i zachęcę rodzinę i przyjaciół.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Ostatnio byliśmy całą rodziną gośćmi Oficerskiego Yacht Clubu RP w Augustowie. To był niezwykle udany " wypad". Dużo słyszeliśmy o tym miejscu ale rzeczywistość przekroczyła nasze oczekiwania :) Ośrodek położony na malowniczym półwyspie nad samym Jeziorem Białym wśród pięknych starych drzew.Budynek zbudowany w latach 30-tych i ten niesamowity klimat jest obecny w każdym zakamarku Ośrodka.Warto dodać że Ośrodek oferuje pyszne domowe jedzenie-objadaliśmy się wspaniałymi kartaczami, racuchami czy naleśnikami- chyba nawet lepszymi niż we własnym domu:)! Brawo kuchnia!!! Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Pracownikom którzy tworzą domową atmosferę, a zwłaszcza 2 Osobom- Panu Radkowi-Managerowi ośrodka i Pani Edycie którzy byli pomocni w każdej sytuacji. Dziękujemy!Na pewno niedługo do Was powrócimy. Piotr i Asia

Dziękujemy, PiotrekAsia