Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Przede wszystkim chcę ocenić miejsce: fantastyczna lokalizacja nad czystym jeziorem Białym i jeziorem staw Wojciech ( domyślam się, że stąd nazwa). Prywatny pomost, kaczki, łabędzie, rowery wodne, leżaki, piaszczysta mini plaża,kąpielisko, aż po horyzont w zasięgu wzroku żadnego budynku a sam hotel ukryty w lesie, schowany wśród wysokich drzew - je nie potrzebuję niczego więcej.Hotel czysty, przytulny z balkonami z widokiem na jezioro. Chcę dodać kilka słów na temat restauracji - z miłą obsługą, świeżym lokalnym piwem, ciekawym wyborem dań, choć te podstawowe mięsne do tanich nie należą - koszt dania głównego to ponad 40 PLN. Ja zamówiłam intrygujace dla mnie pierogi z burakami, przykryte plasterkami jabłka i posypane prażoną cebulką z oddzielnie podaną śmietaną. Smaczne, świeże, ciekawe w smaku i cena też rozsądna - około 20 PLN,. Podsumowując, jeśli szukacie spokojnego, pięknego miejsca z dobrą kuchnią, to zarzyjcie tu koniecznie.

Dziękujemy, AgnieszkaBialka
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Plac zabaw, piaszczysta plaża dla maluchów. W złą pogodę kryty basen to duże atuty tego hotelu. Miła obsługa w miarę dobra restauracja. Pokoje bardzo zadbane, cicha okolica to godne polecenia miejsce niestety dla osób z większym portfelem. Minusem jest plaża gdyż piasek jest tylko do kolan dla osoby dorosłej dalej muł i ostre korzenie co odstrasza do pływania starsze dzieci. Rodzinom z małymi dziećmi gorąco polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty duże z widokiem na jezioro i plac zabaw z plażą
Dziękujemy, Adambia
Zrecenzowano: 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spedzilam w tym hotelu 2 noce i 2 niecale dni. Na przelomie listopada i grudnia. Uwazam ze caloksztalt jest bardzo korzystny.Hotel polozony jest w przepieknej okolicy, w gluszy, w towarzystwie jeziora i lasow. Cisza i spokoj, pora roku temu sprzyja i male oblozenie hotelu. Wystroj pokoi, korytarzy taki” eko” wg mnie, bardzo mi sie podobalo.
Wygodne lozka, ladna lazienka, w pokoju butelka wody. Bylo troche chlodno, przydalyby sie dodatkowo koce w porze zimowej.
Warto byloby wypelnic mini bar, 2 butelki coli to troszke za malo. Nie ma czajnika w pokoju, ale mozna o to poprosic w recepcji.
Jest winda, wiec duze ulatwienie jesli zajdzie potrzeba.
Przemily i pomocny personel, szczegolnie pani Katarzyna z recepcji i pan, ktory wlaczal saune.
Strefa spa super, temperatura wody w basenie w sam raz! Wszedzie czysto, Sauna, łaznia parowa, teżnia itd wszystko nowe i swieze. Niewielka silownia takze jest na terenie hotelu.
Sniadanie smaczne i wg mnie duzy wybor.
Z pewnoscia wiosna i latem miejsce ma duzo wiecej uroku i potencjalu, chociaz i w grudniu jest pieknie. Obok jezioro i niewielka ladna plaza, strefa dla dzieci, miejsca na ognisko, pomost itp
Z cala pewnoscia wroce, bardzo dobre wrazenie pozostalo. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
3  Dziękujemy, JoannaJar
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt związany z udziałem konferencji. Wszystko bardzo dobrze przygotowane. Infrastruktura do tego typu spotkania również jest na wysokim poziomie. Obsluga jest miła i profesjonalna. Jedzenie także świetne. Smaczne i duże porcje. Dodatkowe plusy za otoczenie. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone jak na tę cenę. Nie dam maksa tylko i wyłącznie dlatego, że architektoniczne - z zewnątrz - nie ujeło mnie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 779xxxz
Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Piękne położenie jezioro i las. Czyściutko. Uprzejma obsługa. Polecam również miłośnikom sportów wodnych. Ps.Mam nietypowe pytanie do kierownictwa,jakiej firmy są płytki drewnopodobne z restauracji?

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AuroraP1980