“Nie polecam”
kaktusik — recenzja

kaktusik
Nr 6 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Spaghetti bolognese suche, bez sosu, w dodatku z przypalonym makaronem i posypane żółtym! serem. Polędwiczki przypalone na zewnątrz i surowe w środku a to wszystko za niemałe pieniądze. Jedyny plus to fajna miejscówka, placem zabaw, konikiem i fajną roślinnością.

Dziękujemy, Dagna J

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, ryba dobrze przygotowana, zupy smaczne. Porcje właściwe dla dorosłego człowieka na urlopie. Obsługa mogłaby popracować nad pamięcią lub zapisywać zamówienia

Dziękujemy, 395bartoszw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji skosztowaliśmy żurku , rosołu i sandacza, wszystko było świeże i smaczne .Obsługa miła. Pomimo informacji o czasie oczekiwania na zamówienie ok. 40 min. otrzymaliśmy dania dużo wcześniej za co wielki plus.

Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce. Restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi, dużą ilość stolików, miejscem dla dzieci do zabawy by rodzice w spokoju mogli zjeść obiad. Atrakcją jest na pewno konik pasacy się na łączce. Toalety nie wątpliwe wywołały uśmiech na naszych twarzach.

Dziękujemy, glaszer1
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie duży plus, ładnie zagospodarowany teren można usiąść w kilku miejscach na zewnątrz, każdy tutaj znajdzie swój kąt oraz pyszny smalec chociaż zabrakło mi tutaj dobrego pieczywa, piekarni w Augustowie nie brakuje a smalec podany na zwykłym chlebie pszennym nie podbija smaku.
Pochodzę z południa Polski i jestem smakoszem żurku a tutaj był słabej jakości, w ogóle nie kwaśny, ciężko było znaleźć w nim jajko również nie był gotowany na własnym zakwasie a to nic skomplikowanego - mąka razowa żytnia, czosnek, chrzan, ziele, liść laurowy, ciepła woda i czas...kilka dni i gotowe.
Filet z okonia zaproponowany przez panią miał być bez ości a nie był, miał dużo ości. Nie mam o to pretensji bo to nie jej wina aczkolwiek niesmak pozostaje.
Wydaje mi się że bardziej liczy się tutaj ilość jak jakość co osobiście mnie dziwi mając tak ładne siedlisko oraz świetnie urządzony plac wokoło.
Jedzenie to podstawa reszta jest dodatkiem

Dziękujemy, matizb82

kaktusik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w kaktusik? Podziel się wrażeniami!