Augustów

“Urocze miejsce i świetny lin w śmietanie.”
Zajazd Stary Młyn — recenzja

Zajazd Stary Młyn
Nr 32 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 5 września 2019

Urocze miejsce wokół starego młyna. Szczególnie atrakcyjne stoliki na platformie przy samym brzegu rzeki. Szum wody dodaje uroku miejscu. Lin w śmietanie.
Jest naprawdę dobry. Jeżdżę na niego z wszystkimi znajomymi, którzy do mnie przyjeżdzają.

Dziękujemy, Rafał J
Zrecenzowano 4 maja 2019

Trafiliśmy tam przypadkiem, skuszeni daniem dnia: lin w śmietanie. Lin niby smaczny, ale za maluteńką porcję przyszło nam zapłacić ponad 50 zł za osobę. Przy zamawianiu potraw już pojawił się problem, bo kelner miał problemy z jego zapisywaniem. W sumie chyba nietrudno zapamiętać, że jedni chcą frytki, a drudzy ziemniaki. Przy realizacji zamówienia okazało się jednak, ze to kłopot, bo nie wszystkie zamówione potrawy dotarły. No ale cóż, jeśli załoga zawiana, to co się dziwić. Zdecydowanie nie polecam. Duże pieniądze za malutką porcję i nie trzeźwa załoga.

Dziękujemy, KatarzynaKata
Zrecenzowano 3 września 2019

Zajazd Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!