Augustyniak Polikarp i Lucyna - Pracownia Cukiernicza
Nr 1 wśród 1 Desery (Augustów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Kawiarnia w stylu wiedeńskim .Bardzo dobre ciasta, kawa ,kawa mrożona .
Miła obsługa. .Przystępne ceny.Osobiście polecam.

Dziękujemy, babe58

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy słynne jagodzianki (byly poprawne, nie wybitne, z dziurą w środku ), bardzo smaczne lody i przeciętne ciasto z kremem. Miła obsługa, wystrój z lat 80. (ma swoj urok). Płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018

Polecam to miejsce ze względu na nastrój tu panujący, bardzo miłą obsługę. Kawa w wielu postaciach ze wspaniałymi dodatkami. Nie oszczędza się na dodatkach a i wielkość nie zminimalizowana. Bajderka, tarta i inne produkty są wyśmienite.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Jeżeli jest się w Augustowie to grzechem jest nie odwiedzić legędy cukiernictwa w naszym regionie gdzie można przypomnieć sobie smaki z poprzedniego wieku.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, krzysztofgogowski
Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem smakoszem wyrobów z tej cukierni już 35 lat. Ciasto bajederka smakuje tak samo przez tyle lat. Jak oni to robia?
Ostatnio odkyłem ciasto 5 smaków - bajka
Marcinek- wspaniały, sernik aksamitny wyborny
Warto zajrzeć, goraco polecam.
Szkoda będzie wyjeżdżać
Aha obsługa fantastyczna

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Departure368389

Augustyniak Polikarp i Lucyna - Pracownia Cukiernicza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Augustyniak Polikarp i Lucyna - Pracownia Cukiernicza? Podziel się wrażeniami!