Augustów

“Świetne nowe miejsce”

Na Widelcu Cafe & Slow Food
Nr 5 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w nowym lokalu, przy ul. Rybackiej 17. Nowy lokal, nowa nazwa- Moringa. Rewelacja pod każdym względem. Bardzo smacznie, wybór wielki. To będzie moje ulubione miejsce.

Dziękujemy, bozmakjaf

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną w tej restauracji na obiedzie dwukrotnie. Lokal czysty, szybka, miła i kompetentna obsługa. Jedzenie bardzo dobre , dania wymyślne i dobrze skomponowane . Do obiadu b. dobry kwas chlebowy. Na podanie dań nie czekaliśmy dłużej niż 15 minut

Dziękujemy, zbyszekp2019
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

dobra lekka domowa kuchnia na zdrowych skladnikach, przemila obsluga, estetyczne wnetrze, brak madek z bombelkami, januszy i grazyn co niewatpliwie jest ogromna zaleta, smacznie lekko, polecam jesli chcecie odpaczac od typowego kultu kebaba i smazalni nad jeziorem ceny ok. brakuje odrobiny koloru (moze jakies roslinki w doniczkach w srodku) i stolikow na zewnatrz przy pieknej pogodzie

Dziękujemy, Asia C
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jesteśmy dosyć zawiedzeni. Spróbowaliśmy obu dań wegetariańskich (trzeciego akurat nie było...), czyli bolognese z kaszą i risotto i oba średnio doprawione, bardzo ubogie w dodatki i bardzo małe porcje za bliako 30 zł. Pizza była smaczna, choć również mała.
Lokal zasługuje raczej na dwa $$, dania oscylują w granicach 30 złotych.

Dziękujemy, BoltonZigZag
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce i miła obsługa.
Lokal świeży i ładnie urzadzony.
Jedzenie: bardzo smaczne i świeże.
Szczególnie polecam krem z warzyw. Doskonale doprawione i bardzo smaczne.
Delikatne niedociągnięcia (blokujace się drzwi w toalecie, część II dania była chłodna) nie psują wizyty.
Do rosołu zdecydowanie za mało makaronu dodano.
Lokal wygląda na rozkrecajacy się więc wierzę że to wszystko zostanie skorygowane.
Polecam i chetnie skorzystam z innych potraw.

Dziękujemy, GosRav

Na Widelcu Cafe & Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Na Widelcu Cafe & Slow Food? Podziel się wrażeniami!