“Pychota”
Smazalnia Ryb — recenzja

Smazalnia Ryb
Nr 8 wśród 39 Restauracje (Augustów)

Duży wybór słodkowodnych ryb.Bardzo zaciszne położone miejsce. Ryba pyszna, świeża i nie drogą.Polecam!!!

Dziękujemy, igorek775

Zrecenzowano 12 września 2019

Kolejka wielu osób może zniechęcić. Raz nawet trzeba było czekać ponad 1h na swoją rybkę. Za kolejnym razem po dłuższym oczekiwaniu zrezygowaliśmy. Spoy wybór ryb. Miętus wspaniały. Okoń pyszny. Ceny raczej wysokie.

Dziękujemy, Radosław O
Zrecenzowano 3 września 2019

Trafiliśmy do tej restauracji w niedzielę sierpniową ok. 14.00. Przywitała nas kolejka z 10 osób. Znaleźliśmy stolik na górze (na dole nikt nie jadł a wszystko było zajęte). Wystrój smażalni w miarę przyjemny. Nie ma czego wymagać jeśli przychodzi się tylko na rybę, ale brzydko nie było. Stolików wystarczająca ilość. Czekaliśmy ok. 30 min na zamówienie. Zamówiliśmy Sieję, Sielawę, Okonia i Mirunę. Do tego surówkę, frytki, piwo i lemoniadę kwaźną pigwową. Za wszystko zapłaciliśmy 155 pln (wg mnie sporo na taką smażalnię). Po zamówieniu otrzymuje się sygnalizator który informuję, że należy zjawić się przy kasie, odebrać jedzenie i za nie zapłacić. Okazało się, że ludzie siedzący przy stolikach czekają na jedzenie. Po kolejnej godzinie oczekiwania poszliśmy do "okienka" gdzie otrzymaliśmy mało mile przekazaną informację, że musimy czekać i tyle. Jeśli ktoś pracuje to może warto nauczyć się mniej aroganckiego przekazywania informacji, ale Pani informująca nas o tym pewnie musiała tam pracować z musu :). Czekaliśmy 1,5h od chwili zamówienia na porcje i to największa wada tego miejsca.. Moim zdaniem w czasie letnim może warto zatrudnić dodatkową osobę do smażenia i postawić dodatkowe miejsce na patelnie. Stolików spokojnie wystarczyłoby połowę gdyby ludzie nie musieli bezsensownie czekać na jedzenie. Same jedzenie było smaczne, ryba dobrze przygotowana. Nie smakowała mi lemoniada z pigwy, ale to kwestia gustu. Pewnie przyjechałbym to na rybki jeszcze ale jeśli mam tyle czekać to chyba nie.

Dziękujemy, JurekMa
Zrecenzowano 1 września 2019

ryba świeża owszem, ale nie smażona na miejscu .... zaduszona przyjechała w plastikowych opakowaniach. Także nierozumem osób dających ocenę bardzo dobrą. Przyjmujący zamówienie nie biorą pod uwagę w ogóle zamawiającego i jego oczekiwań, gdy chłop ponad 100 kg dostaje rybkę 120 gram to naprawdę jest śmieszne :) dobrze, że ja dostałam 350 gram to jakoś się najedliśmy. Z pewnością już tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

bardzo nieuprzejmy personel, bez szacunku do klienta. wpierw trzeba odstac swoje w kolejce, nastepnie trzeba poczekac na stol, lub dosiadac sie do innych osob (a gdy juz masz miejsce siedzace, to z pewnoscia za chwile sie ktos dosiadzie) - zero prywatnosci i taka przymusowa integracja. Ceny nieadekwatne do oferowanych produktow i jakosci obslugi

Dziękujemy, elajum

Smazalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!