“średnio”
Smazalnia Ryb — recenzja

Smazalnia Ryb
Nr 8 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 3 września 2019

Trafiliśmy do tej restauracji w niedzielę sierpniową ok. 14.00. Przywitała nas kolejka z 10 osób. Znaleźliśmy stolik na górze (na dole nikt nie jadł a wszystko było zajęte). Wystrój smażalni w miarę przyjemny. Nie ma czego wymagać jeśli przychodzi się tylko na rybę, ale brzydko nie było. Stolików wystarczająca ilość. Czekaliśmy ok. 30 min na zamówienie. Zamówiliśmy Sieję, Sielawę, Okonia i Mirunę. Do tego surówkę, frytki, piwo i lemoniadę kwaźną pigwową. Za wszystko zapłaciliśmy 155 pln (wg mnie sporo na taką smażalnię). Po zamówieniu otrzymuje się sygnalizator który informuję, że należy zjawić się przy kasie, odebrać jedzenie i za nie zapłacić. Okazało się, że ludzie siedzący przy stolikach czekają na jedzenie. Po kolejnej godzinie oczekiwania poszliśmy do "okienka" gdzie otrzymaliśmy mało mile przekazaną informację, że musimy czekać i tyle. Jeśli ktoś pracuje to może warto nauczyć się mniej aroganckiego przekazywania informacji, ale Pani informująca nas o tym pewnie musiała tam pracować z musu :). Czekaliśmy 1,5h od chwili zamówienia na porcje i to największa wada tego miejsca.. Moim zdaniem w czasie letnim może warto zatrudnić dodatkową osobę do smażenia i postawić dodatkowe miejsce na patelnie. Stolików spokojnie wystarczyłoby połowę gdyby ludzie nie musieli bezsensownie czekać na jedzenie. Same jedzenie było smaczne, ryba dobrze przygotowana. Nie smakowała mi lemoniada z pigwy, ale to kwestia gustu. Pewnie przyjechałbym to na rybki jeszcze ale jeśli mam tyle czekać to chyba nie.

Dziękujemy, JurekMa

Zrecenzowano 1 września 2019

ryba świeża owszem, ale nie smażona na miejscu .... zaduszona przyjechała w plastikowych opakowaniach. Także nierozumem osób dających ocenę bardzo dobrą. Przyjmujący zamówienie nie biorą pod uwagę w ogóle zamawiającego i jego oczekiwań, gdy chłop ponad 100 kg dostaje rybkę 120 gram to naprawdę jest śmieszne :) dobrze, że ja dostałam 350 gram to jakoś się najedliśmy. Z pewnością już tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

bardzo nieuprzejmy personel, bez szacunku do klienta. wpierw trzeba odstac swoje w kolejce, nastepnie trzeba poczekac na stol, lub dosiadac sie do innych osob (a gdy juz masz miejsce siedzace, to z pewnoscia za chwile sie ktos dosiadzie) - zero prywatnosci i taka przymusowa integracja. Ceny nieadekwatne do oferowanych produktow i jakosci obslugi

Dziękujemy, elajum
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się do tej smażani będąc w Augustowie. Ja na pewno jeszcze tam wrócę. Czas oczekiwania ok 1,5h dużo gości w smażalni, fajny taras z widokiem na jezioro, możliwość składania zamówień z motorówki. Jeżeli nikomu się nie spieszy można tyle poczekać w ładnych okolicznościach przyrody . Ryba podawana w steropianowych pudełeczach, frytki nie były zbyt chrupiące.

Dziękujemy, pyska06
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic wyszukanego, acz bardzo dobre, świeże słodkowodne rybne. Pyszne. Przed smażeniem obsługa pokazuje i czeka na indywidualny wybór kawałka ryby przez klientów. Polecam!!!

Dziękujemy, Leszek P

Smazalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!