“POLECAM”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gruby Benek
Nr 31 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam kilka razy. Zawsze miła obsługa. Na zamówienia nie było trzeba długo czekać. Pizze bardzo smaczne

Dziękujemy, Asia J

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w Augustie odwiedziliśmy Grubego Benka. Zamówiliśmy pizze, która okazała się bardzo przeciętna ciasto bulkowate, bardzo grube w smaku 4/10. Dodatkowo zamowilismy sałatkę makaronowa, która była smaczna 8/10.

Dziękujemy, Slawek K
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza brak slow gruby blin z ciasta i tylko tyle zamowilismy na miejacu pizze z owocami morza ani krewetek tylko pare muli ochyda nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, agaz12345
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety bardzo zawiedliśmy się na pizzy. Przyjechała na czas, dostawca miły, a potem było tylko gorzej. Grube, tłuste ciasto, ogromna ilość sera, który wcale dobrze nie smakował.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Daaria_Ch
Zrecenzowano 5 czerwca 2018

Miałem złe doświadczenie z pizzeriami Gruby Benek ze Szczecina mojego rodzinnego miasta. Po latach poszedłem sprawdzić w Augustowie czy nadal jest źle. Ku mojemu zaskoczeniu pizza była bardzo dobra, podana była z 2 nawet dobrymi sosami. Odczarowałem Benka :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, VisitorKiezix

Gruby Benek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Gruby Benek? Podziel się wrażeniami!