“Świetna kawa”
Zabajka — recenzja

Zabajka
Nr 9 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Zrecenzowano 5 września 2019

Miejsce fajne z dobrymi lodami, ale naprawdę świetna jest tu kawa latte i cappuccino. Jest mocna z gęstym, dobrze spienionym mlekiem. Jak jestem w Augustowie zawsze idę tu na kawę.

Dziękujemy, Rafał J

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecam kawiarenkę miło i przytulnie.Obsługa bez zarzutu .Bardzo smaczna kawa i ciasteczka . Rachunek za 2 kawy i ciastka zapłaciłam 22zł.

Dziękujemy, babe58
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulna kafejka , w której przy dobrej kawie można zjeść pyszny z delikatną bezą tort czy czekoladowo-wiśniowe ciacho „czarny las”. Dodatkowym atutem jest przyjemny chłodek panujący wewnątrz .

Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zawsze jak przyjeżdżamy do Augustowa, pijemy kawę w Zabajce.Kawa przepyszna,z palarni Lacafo w Augustowie.Ciasto kusi,i zapomina się o diecie .Bardzo miła obsługa,zawsze stara się o dobry klimat Za każdym razie chętnie wracamy do tej kawiarni.

Dziękujemy, Malgorzata G
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Desery cieszące oko i podniebienie, smaczne lody, miła atmosfera. Szkoda tylko, ze jest tak mało miejsca (szczególnie latem, gdy jest sporo turystów). My byliśmy grupką 6-osobowa i niestety, ale dwie osoby stały z lodami przed kafejką, bo nie było miejsca.

Dziękujemy, ess32018

Zabajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zabajka? Podziel się wrażeniami!