“Świetne ryby!”
Fisza Tawerna & Bar — recenzja

Fisza Tawerna & Bar
Nr 1 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Opis: Restauracja jest tymczasowo zamknięta. Zostanie otwarta 1 marca 2018 roku.
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobry adres w Augustowie - piękne położenie restauracji z widokiem na jezioro, estetyczny wystrój lokalu. Obsługa bardzo sprawna i pomocna gościom. Jedzenie fantastyczne, duży wybór świeżych ryb, ale także prześwietna pizza, bardziej w stylu podpłomyka, z dobrze dobranymi dodatkami (spróbujcie tej z wędzonym pstrągiem!). Ceny dość wysokie, ale za jakość warto płacić. Rozważcie rezerwację, bo lokal jest zazwyczaj pełny po brzegi.

2  Dziękujemy, k0nstancjag

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację, ponieważ jest bardzo smacznie, atmosfera jest sympatyczna. Pracują młodzi ludzie, ale z doświadczeniem, z ciekawymi pomysłami. W restauracji jest przestrzeń, wystrój odpowiedni do lokalizacji. Widok na rzekę.
Polecam

1  Dziękujemy, Beata Z
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepsze miejsce w Augustowie. Piękny wystrój, produkty dobrej jakości. Efekt finalny baaardzo zadowalający. Polecam iść bliżej kolacji, żeby dorwać stolik

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 1 września 2019

Pięknie połozona nad samym Kanałem Augustowskim, bardzo ładnie urządzona restauracja. Przepyszne jedzenie i ciekawe menu, np. pizza z kremem chrzanowym i rybą.
Fish&chips z sandacza w cieście piwnym smakowalo nawet osobie nielubiącej ryb. Świetna tez pizza z jagnięciną. Do tego bardzo dobre drinki i desery jak dzieła sztuki :) Uwielbiam to miejsce.

Dziękujemy, 488AnnaS
Zrecenzowano 1 września 2019

Położenie baaardzo przyjemne :) ale na równi z doznaniami kubków smakowych. Świetna koncepcja powiedziałabym - bistra bez nadęcia restauracji, z bardzo przyjemną obsługą. Co nas najbardziej zaskoczyło - kuchnia....nazwa wskazuje na rybie menu. Jaka przyjemna niespodzianka nas spotkała, a przede wszystkim mnie - bo drugi raz w życiu zjadłam wątróbkę :) Ależ ona była grzechu warta i wszystkim niejadkom wątróbki ją polecam - zrobiona w słodkim sosie sojowym. Życzę wszystkim takich doznań smakowych. Szkoda, że mogliśmy być tam tylko jeden dzień, a żołądek nie jest z gumy ;) A chłodnik ze szpinakiem i kozim serkiem - niebo w gębie.

1  Dziękujemy, Agnieszka W

Fisza Tawerna & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Fisza Tawerna & Bar? Podziel się wrażeniami!