“Doskonała kuchnia ! Watróbka - miłośc mojego podniebienia”
Fisza Tawerna & Bar — recenzja

Fisza Tawerna & Bar
Nr 1 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Opis: Restauracja jest tymczasowo zamknięta. Zostanie otwarta 1 marca 2018 roku.
Zrecenzowano 1 września 2019

Położenie baaardzo przyjemne :) ale na równi z doznaniami kubków smakowych. Świetna koncepcja powiedziałabym - bistra bez nadęcia restauracji, z bardzo przyjemną obsługą. Co nas najbardziej zaskoczyło - kuchnia....nazwa wskazuje na rybie menu. Jaka przyjemna niespodzianka nas spotkała, a przede wszystkim mnie - bo drugi raz w życiu zjadłam wątróbkę :) Ależ ona była grzechu warta i wszystkim niejadkom wątróbki ją polecam - zrobiona w słodkim sosie sojowym. Życzę wszystkim takich doznań smakowych. Szkoda, że mogliśmy być tam tylko jeden dzień, a żołądek nie jest z gumy ;) A chłodnik ze szpinakiem i kozim serkiem - niebo w gębie.

1  Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite. Obsługa bardzo miła. Na pewno warto zajrzeć tu.Zupa rybka w zupełnie innym wydaniu razem z grzybami. Mniam

1  Dziękujemy, Marcin D
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pyszne świeże jedzenie, Zamówiłam zupę chłodnik ze szpinakiem i kozim serem oraz sałatkę z krewetkami. Zupa pyszna, ciekawy smak, delikatna, a sałatka ....- słów mi brak. Bardzo mi smakowła. Mąż zamówił rybę dnia i też bych zachwycony. A na deser wzięliśmy sernik nowojorski - rozpływał sie w ustach. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, rrybka25
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedznie świeże i smaczne. Obsługa kulturalna, miła i dobrze przeszkolona.Ceny ok.W pobliżu wielki plac zabaw-idealny na czas oczekiwania.

1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie w szczególności polecam paprykarz z rybek słodko i morskowodnych podany z chipsami ziemniaczanymi, mule z pomidorowym sosem i podpłomykiem, kalmary z miksem sałat podany na podpłomyku z super kwaskowatym sosem oraz miętus z puree i sałatą masłową.Lokal gustownie urządzony , elegancki, obsługa sympatyczna dobrze znająca menu.zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Beata O

Fisza Tawerna & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Fisza Tawerna & Bar? Podziel się wrażeniami!