“Jedzenie wyśmienite”
Fisza Tawerna & Bar — recenzja

Fisza Tawerna & Bar
Nr 1 wśród 39 Restauracje (Augustów)
Opis: Restauracja jest tymczasowo zamknięta. Zostanie otwarta 1 marca 2018 roku.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite. Obsługa bardzo miła. Na pewno warto zajrzeć tu.Zupa rybka w zupełnie innym wydaniu razem z grzybami. Mniam

1  Dziękujemy, Marcin D

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pyszne świeże jedzenie, Zamówiłam zupę chłodnik ze szpinakiem i kozim serem oraz sałatkę z krewetkami. Zupa pyszna, ciekawy smak, delikatna, a sałatka ....- słów mi brak. Bardzo mi smakowła. Mąż zamówił rybę dnia i też bych zachwycony. A na deser wzięliśmy sernik nowojorski - rozpływał sie w ustach. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, rrybka25
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jedznie świeże i smaczne. Obsługa kulturalna, miła i dobrze przeszkolona.Ceny ok.W pobliżu wielki plac zabaw-idealny na czas oczekiwania.

1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie w szczególności polecam paprykarz z rybek słodko i morskowodnych podany z chipsami ziemniaczanymi, mule z pomidorowym sosem i podpłomykiem, kalmary z miksem sałat podany na podpłomyku z super kwaskowatym sosem oraz miętus z puree i sałatą masłową.Lokal gustownie urządzony , elegancki, obsługa sympatyczna dobrze znająca menu.zdecydowanie polecam!

1  Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To był niedzielny wieczór. To trochę usprawiedliwia sytuację. Chciałam zabrać męża na taką dobra rybę. Taki styl dobrej świeżej smażalni. Opinie super więc wpadlismy. Lokalizacja wystrój super. Karta krótka. Pani kelnerka miła potrafi doradzi mówi po angielsku. Super. Można palić na ogródku. No fajne miejsce mysle. Bosko. Damy radę. Zamiast ryby - tatar i steak. Ktoś mnie skrytykuje co chcesz w rybnej knajpie steaka zamawiasz. Medium przypominał podany na talerzu gumę i taki był w smaku. Dwa reakcja kelnerki nie zapomniana przepraszam. Rozbroiło mnie. Miętus w moim zamówieniu hm...podany za późno. Ciekawe ale jedzenie i zadęcie nie współmierne do jakości.

1  Dziękujemy, Rmz-ka

Fisza Tawerna & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Fisza Tawerna & Bar? Podziel się wrażeniami!