“Idą na ilość nie na jakość”
Smazalnia Bosman — recenzja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zupa rybna z łososiem to pomyłka.woda z mrozonymi warzywami i 3 kawałkami suchego- wysuszonego łososia. Jeśli chodzi o dania główne to ja zamówiłam dorsza z ziemniakami i surówką. Dorsz suchy, plusem jest to że był fajnie prazyprawiony. W surowcach sos sałatkowy z torebki. Mój chłopak zamówił turbota. Generalnie bez szału. Ale lepszy od zupy. Lokal tani ale jeśli chcecie zjeść coś dobrego to proponuje dołożyć 10 zl za osobę i zjeść lepiej!

Dziękujemy, Quest523407

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry filet z Dorsza, i dobre ceny za zestaw z surowkami i frytkami. minusem jest dlugi czas oczekiwania na danie.

Dziękujemy, 768dagmarat
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Super jedzenie obsługa i cena naprawdę polecam rybka świeża szybka obsługa i niewielka cena naprawdę polecam dawno nie jadłem tak dobrej ryby

Dziękujemy, Biniek79
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Uczciwe porcje ryby w zestawach po 23 zł.Karkowka z ziemniakami bardzo smaczna-ziemniaki surówka mięso ok 22zł.Piwo 6zł.Bardzo tanio i wsmacznie .Personel bardzo mimo ogromnych kolejek po jedzenie.

Dziękujemy, Lidia F
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie, ze obsluga mowi, ktore ryby sa swieze. Duze porcje, ryba całkiem dobra. Tanio. Szybko podawane. Taka przecietna smazalnia :)

Dziękujemy, 634ninan

Smazalnia Bosman — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Bosman? Podziel się wrażeniami!