“Dania obiadowe”
Smazalnia Bosman — recenzja

Nr 11 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne,
Jedliśmy cała rodzina dzieci dania mięsne my rybki... porcje ogromne nie do przejedzenia . No i ten smak Świeżej rybki . Godne polecenia miejsce

1  Dziękujemy, MagdaiLena

Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam dorsza i sandacza smażonego lub tez pieczonego. Rybka świeża, bardzo smaczna. A wszystko w bardzo dobrych cenach, szczerze mówiąc obawiałam się że w tych cenach dostanę coś niedobrego a zostałam pozytywnie zaskoczona.

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 18 września 2018

Odwiedziłam ostatnio tę restaurację i nie polecam. Ryba - sandacz przesmażona, przesuszona. Żadnych innych dań nie jadłam więc nie mam porównania, ale ryby nie zjadłabym tam drugi raz

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 512edytar
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra rybka, panierka minimalna i też smaczna. Porcja duża cena rozsądna. 5 gwiazdek bez wazeliny. Polecam

Dziękujemy, Szymon C
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Jedzenie pycha,porcje spore. Zestawy dla dzieci minimalne mniejsze i tańsze. Jedlismy kilka razy,przeważnie rybę. Ceny jak dla mnie niskie i przyciągają w porównaniu z innymi smazalniami. Bardzo szybko wydają posiłek, szystko idzie sprawnie. Fajna obsługa.

Dziękujemy, Magda Ś

Smazalnia Bosman — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Bosman? Podziel się wrażeniami!