“Fajne, klimatyczne miejsce”
Trzy Siostry — recenzja

Trzy Siostry
Zrecenzowano 17 marca 2019

Jeśli chcecie zjeść rybkę prosto z kutra, to Trzy Siostry sprostają tej zachciance :) Rybka świeża i pyszna, miła obsługa, niby przy głównej drodze, ale ukryte w zieleni. POLECAM !

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Adrenalizer1

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Co tu duzo pisac - domowe jedzenie rewelacja! Ryb nie jadlem ale schabowy fantastyczny. Czuc swieze kruche mieso, przyjemna panierka i swieze dobrej jakosci ziemniaki. Juz 3 razy jadlem schabowego wiec to standard. No i bardzo mila atmosfera. Polecam

Dziękujemy, Ralf K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzis podczas urlopu odwiedziliśmy restauracje, na wejściu zostaliśmy mile zaskoczeni przez Panią która nas obsługiwała, a raczej jej otwartością i życzliwością. Dania w 100% domowe, cena w stosunku do ilości, a tym samym jakości dań stosunkowo niska. Osobiście polecam zielone piwo, soczysty karczek i pierś z grila!
Dziękujemy calej załodze składającej się z całej rodziny za atmosferę, a przede wszystkim za zdjęcie.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pisałem już recenzję tego miejsca. Jak zawsze od lat bardzo dobre domowe jedzenie, świetna atmosfera i coś niepowtarzalnego i trudnego do podrobienia- kaszubski nastrój doprawiany wieczorkami kaszubskimi promującymi region. Zastanawiałem się czy można coś jeszcze poprawić w takim miejscu. Wg mnie nie, ale właścicielki zwiększyły nieco porcje. I zrobiło się jeszcze więcej tych wszystkich smakołyków. W czasie pobytu we Władysławowie stołuję się głównie w tym miejscu. I wszystkim tez gorąco polecam.

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie miła obsługa, bardzo klimatyczne miejsce. Jedzenie domowe, bardzo smaczne surówki. Super placki z łososiem (sos genialny). Lemoniada też smaczna, choć trochę słodka. Jedyne co mi przeszkadzało to plastikowe naczynia, jednak rozumiem że to wynika z charakteru restauracji. Serdecznie polecam

Dziękujemy, 933kingad

Trzy Siostry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Trzy Siostry? Podziel się wrażeniami!