Piękny widok

Co do widoków z wieży, to jest naprawdę dobrze, pomimo zamkniętego najwyższego poziomu. Straszliwy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
cisy10
Kraków, Polska
Polecam

Dobry widok, darmowa możliwość patrzenia przez lunety. Cena nie jakaś wysoka. Także warto iść i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
jp31690
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna sprawa zobaczyć z góry koniec Polski i początek morza. Ceny nie wygórowane. Górny taras zamknięty do odwołania. Teoretycznie wchodząc piechotą można podziwiać widoki już z okien na półpiętrach, ale polecam wejście na taras.

Dziękujemy, 489bart_omiejb
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry widok, darmowa możliwość patrzenia przez lunety. Cena nie jakaś wysoka. Także warto iść i zobaczyć

Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Atrakcja jest panorama miasta. Warto zatrzymać się tam na moment i pomedytować. Polecam. W pobliżu diabelski młyn i inne atrakcje.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wejściu na 8 piętro, bo winda jest ale ciągle pełna, okazuje się że górny- najwyższy taras widokowy jest nieczynny :/ żadnej informacji na dole- pomimo tego wstęp 10 zł od osoby -5 zł ulgowy

5  Dziękujemy, gracjan2404
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Będą we Władysławowie warto wejść na wieżę w Domu Rybaka. szczególnie polecam dopłacić kilka zł i wdrapać się na sam szczyt do widocznej kuli. Stamtąd roztacza się przepiękny widok na całą okolicę. Pięknie widać Bałtyk, Zatokę Pucką , cały półwysep. A przy pięknej pogodzie odwiedziny wieży obowiązkowe.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Bartek74