“Nie swieze- I do not recommend”
Uni Bar Hanka — recenzja

Uni Bar Hanka
Nr 67 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsluga mila, ale ryby definitywnie nie sa swieze. Ani smak, ani wyglad, ani zapach, jak stara skarpeta. Duzo oleju. 60 zl za polmisek bosmana w piach. W daniu dwie krewetki z czego jedna smakowala jak plyn do naczyn.

Dziękujemy, Ojooo12

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bar zdecydowanie NIE POLECAM obsługa niby miła ale totalnie nie ogarnięta ...za barem 5 pań które nie wiedza co ze soba zrobić i która co ma robić na zamowienie czekaliśmy godzinę przy bardzo małym oblężeniu jeśli chodzi i klientów po czym okazało się ze panie zapomniały o zamówieniu pomimo systemy FENIKS już WSPÓŁCZUJE jak będzie tak klientela obsłużona w sezonie

1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ponad 20 minut oczekiwania na 4 zapiekanki, które były spalone - kruszyły się na mąkę. Totalnie bez smaku, tłuste. Bułka taka, że nie dało złapać się w rękę, sos aż skapywał od zalania. Po poproszeniu o zamianę na nowe dostaliśmy dokładnie takie same.
Cebula, która była dostępna jako dodatkowa została nam wrzucona bez żadnego zapytania.
Odradzam.
Niesmacznie, a potem z problemami żołądkowymi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, skarbenieq
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

DRAAAMAAT!!! Ja tez dalam "Hance" 2ga szansę, i to byl błąd. Jadlam dzis schabowego z frytkami w kąpieli olejowej. Jest 4rta rano a ja nadal czuje obiad sprzed 12 godzin. Niestrawnosc to malo. Nigdy wiecej w zyciu nie zjem tam nic!!! N I E POLECAM!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ane F
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo dania kolejnej szansy jest gorzej. Pizza sucha i bez smaku (orientalna, hawai). Sos czosnkowy po chwili traci biel. Kotlet z grila to pół centymetrowy suszek.
Obsługa przynosi wszystko na raty mimo pustek w lokalu. Jest wolno i niesmacznie.Lepiej to miejsce omijać.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, marcino66

Uni Bar Hanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Uni Bar Hanka? Podziel się wrażeniami!