“Dobre jedzenie, fajny obiad dnia”
Gospoda u Chłopa — recenzja

Gospoda u Chłopa
Opis: Gospoda nieustannie się rozwija, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość serwowanych potraw i obsługi. Z roku na rok do użytku oddawaliśmy kolejne sale jadalne, a do naszej karty dań nieustannie dołączamy nowe pozycje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę bardzo dobre jedzenie, świetnie podane, za każdy dodatek niestety trzeba dopłacić, albo można zamówić obiad dnia w cenie 17 zł.

Dziękujemy, juliakarolinamas

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach jak na restauracje w sezonie nad morzem . Smaczne posiłki dla dzieci

1  Dziękujemy, karolinak824
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy z żoną zestaw dorsza i zestaw łososia. Frytki dla syna dostarczono po tym jak skonsultowaliśmy już nasze posiłki. Ketchup dodatkowo płatny 1zl do frytek. Zestawy smaczne, obsługa przeciętna.

1  Dziękujemy, J8392AYdanielc
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Porządny rosół, wybitny śledź po kaszubsku i po prostu dobre zestawy obiadowe w przyzwoitej cenie,ładny wystrój i nie banalna obsługa serdecznie polecam

Dziękujemy, ankawiatr
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Byliśmy 2 razy, jedzenie jest tanie, są zestawy obiadowe, są zestawy z rybami. Jedzenie smaczne, bez zastrzeżeń. Fajerwerków nie ma, ale warto zaglądnąć.

Dziękujemy, Michał Z

Gospoda u Chłopa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda u Chłopa? Podziel się wrażeniami!