“Gospaoda u Chłopa - całkime dobrze dają zjeść.”
Gospoda u Chłopa — recenzja

Gospoda u Chłopa
Opis: Gospoda nieustannie się rozwija, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość serwowanych potraw i obsługi. Z roku na rok do użytku oddawaliśmy kolejne sale jadalne, a do naszej karty dań nieustannie dołączamy nowe pozycje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Dobre jedzenie, duże porcje, lekko "tawernowo/portowy" klimat, może akurat miałem szczęście, trafić na imprezę rybaków, którzy gawędzili po kaszubsku, dla mnie normalka lecz dla przybyszów z głębi lądu, może być to ciekawe przeżycie, ciekawostka. :)

Dziękujemy, Adrenalizer1

Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii. Żurek smakuje jak z torebki. Ryba mrożona. Kotlety masakra... obsługa ma w nosie klientów. 1,5h oczekiwania na jedzenie po czym okazało się że jest zimne. Polecam udać się w inne miejsce

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, tomekz218
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zawitaliśmy przy okazji wypłynięcia na ryby we Władysławowie. Restauracja bardzo czysta i schludna, obsługa młoda i sympatyczna, jedzenie smaczne i szybko podane. W szczególności polecamy golonkę - ważyła dobre pół kilo z kością, palce lizać.
Polecam, bo warto.

1  Dziękujemy, Filip G
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, duży plus za to, ze otwarte po sezonie. Halibut b. dobry, zupa z łososia trochę dziwna.

Dziękujemy, Guide05926061975
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Duży wybór, smaczne jedzenie, duże porcje. Ładny wystrój,sporo miejsca. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, anetka003

Gospoda u Chłopa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda u Chłopa? Podziel się wrażeniami!