“Polecam Gospodę u chlopa”
Gospoda u Chłopa — recenzja

Gospoda u Chłopa
Opis: Gospoda nieustannie się rozwija, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość serwowanych potraw i obsługi. Z roku na rok do użytku oddawaliśmy kolejne sale jadalne, a do naszej karty dań nieustannie dołączamy nowe pozycje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, duży plus za to, ze otwarte po sezonie. Halibut b. dobry, zupa z łososia trochę dziwna.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Guide05926061975

Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Duży wybór, smaczne jedzenie, duże porcje. Ładny wystrój,sporo miejsca. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, anetka003
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamowlismy placek po cygansku i smazonego dorsza. Mila obsluga, ceny dobre. Ogolnie polecamy na szybki obiad. M&D

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem placka po cygańsku, uważam że placek sam w sobie jest dobry- wysmażony i przyprawiony, sos jest dobry w smaku czy po cygańsku hmm. Ogólnie recenzja po sezonie więc zachęcam głodnych rybaków o pytanie czy rybki są swierze, nikt tutaj was nie oszuka. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, PanPas W
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne ,stylowe miejsce urządzone z dużym smakiem. Czysto,obsługa bardzo mila.gulasz wieprzowy,kluski śląskie z bukietem surowek bardzo smaczne.natomiast karczek w sosie kurkowym,to porażka.danie do zwrotu.mięso włókniste,jak z najgorszej wołowiny. Nir miało nic wspolnego z karczkiem.
Brak deserów.
Poza tym soki świeżo wyciskanie na osłodę ;)
Ogólnie godne polecenia.

Dziękujemy, 91beatar

Gospoda u Chłopa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda u Chłopa? Podziel się wrażeniami!