“Smacznie i klimatycznie”
Gospoda u Chłopa — recenzja

Gospoda u Chłopa
Opis: Gospoda nieustannie się rozwija, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość serwowanych potraw i obsługi. Z roku na rok do użytku oddawaliśmy kolejne sale jadalne, a do naszej karty dań nieustannie dołączamy nowe pozycje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne ,stylowe miejsce urządzone z dużym smakiem. Czysto,obsługa bardzo mila.gulasz wieprzowy,kluski śląskie z bukietem surowek bardzo smaczne.natomiast karczek w sosie kurkowym,to porażka.danie do zwrotu.mięso włókniste,jak z najgorszej wołowiny. Nir miało nic wspolnego z karczkiem.
Brak deserów.
Poza tym soki świeżo wyciskanie na osłodę ;)
Ogólnie godne polecenia.

Dziękujemy, 91beatar

Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Flaczki kwaśne, prawie skiśniete, smak jak jakiś forszmak, brak gałki muszmatalowej, a flaczków próżno było szukać w sporej misce, zdecydowanie tego dania nie polecam, żona zamówiła kapuśniaczek... I nie byla w stanie tego zjeść, mój dorsz po helsku w cieście super, żony dorsz wysuszone, jak pierś kurczaka kilka razy odgrzewana. A dwa lata temu było super, teraz nie polecam, jakość się gdzieś zgubiła

Dziękujemy, marekmazur
Zrecenzowano 16 września 2018

Rybka bardzo dobra, surówki również. Zdecydowanie polecam, czas oczekiwania krótki,obsługa miła, uprzejma.

Dziękujemy, 512edytar
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skad opinie o „przyzwoitym” jedzeniu :/ bardzo slabe jedzenie nie rybne... kotlet szwajcas z watpliwej jakosci serem, zmiemiaki z pieca twarde poniewaz niedogotowane, surowki bez smaku. Na kotlecie wiejskim biala podsmozona cebula bez smaku,bardzo slabo jak za takie pieniadze

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ralfk812
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne danie dnia.ŚWIEŻE i w bardzo przystępnej cenie. 15 zł danie dnia. Napewno tam wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Renata M

Gospoda u Chłopa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda u Chłopa? Podziel się wrażeniami!