“Bardzo dobre”

Skipper Bar Gastronomiczny
Zrecenzowano 14 września 2019

Jadlam zupke rybna i dorsza po norwesku. Uwaga! Zupka dosc ostra.
Dorsz dobry, troszke brakowalo soli. Porcja bardzo duza, co przeklada sie na cenę. Za samą rybke wyszlo 31 zl. Mala zupka 10.

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spróbować dorsza, flądrę i halibuta. Wszystkie rybki pyszne, świeże i świetnie wysmażone.Halibut i dorsz rewelacyjne! Miła obsługa ;)

Dziękujemy, karolo885
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Proste i dobre. Bez udziwnień, smacznie. Polecam odwiedzenie tego lokalu poza szczytem i nie w godzinach kiedy cała plaza przenosi sie do miasta.

1  Dziękujemy, dariuszs453
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkukrotnie w trakcie pobytu we Władysławowie. Bardzo smaczna ryba, duże porcje, miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Chciałam polecić każdemu, zupa rybna przepyszna i ogromne kawałki łososia w środku, stek argentyński rewelacja, wielki talerz, mogą się najeść dwie osoby, ceny bardzo przystępne, lokal klimatyczny i obsługa też super

1  Dziękujemy, Paula P

Skipper Bar Gastronomiczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Skipper Bar Gastronomiczny? Podziel się wrażeniami!