Władysławowo

“Dorsz panierowany z kapusta kwaszona”

Skipper Bar Gastronomiczny
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Proste i dobre. Bez udziwnień, smacznie. Polecam odwiedzenie tego lokalu poza szczytem i nie w godzinach kiedy cała plaza przenosi sie do miasta.

1  Dziękujemy, dariuszs453

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkukrotnie w trakcie pobytu we Władysławowie. Bardzo smaczna ryba, duże porcje, miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Chciałam polecić każdemu, zupa rybna przepyszna i ogromne kawałki łososia w środku, stek argentyński rewelacja, wielki talerz, mogą się najeść dwie osoby, ceny bardzo przystępne, lokal klimatyczny i obsługa też super

1  Dziękujemy, Paula P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy restauracje po przeczytaniu opinii niestety zostaliśmy rozczarowani. Po prawie 20min czekania aż łaskawie ktoś nas obsłuży wyszliśmy tym bardziej że państwo przy stoliku obok przyszli później i zostali obsluzeni szybciej. Osobiście mi ie polecam.

Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja całoroczna w marynistycznym klimacie.Bardzo miła obsługa i wspaniałe jedzonkoLokal utrzymany w marynistycznym klimacie.W sezonie letnim z duzym ogródkiem i kącikiem zabaw dla dzieci.Wysmienite ryby(halibut z pieca) i wspaniała firmowa zupa „skipper”-zupa rybna o wymiarze standard i duza z duzym kawałkiem łososia,kaparami.Prawdziwe”niebo w gębie”

Dziękujemy, Lidia G

Skipper Bar Gastronomiczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Skipper Bar Gastronomiczny? Podziel się wrażeniami!