Władysławowo

“Omijac szerokim łukiem.Ostrzegam wszystkich”
Pekin — recenzja

Pekin
Nr 64 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Kuchnie: Chińska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Okropna obsluga.Pan kelner zabiera wszystko z przed nosa.Nie umnie doradzic.kurczak slodko-kwasny to postrzepiony kurczak i zaciagnieta maczka woda.troszke rozgotlwanej papryki.Ryz rozgotowany daleki od chin.Kurczak curry to woda zabielona przyprawa curry.Okropne .Najgorsza chińszczyzna jaka w zyciu jadłam.

Dziękujemy, Jolena38

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa ok ale jedzienie szkoda kasy naprawdę. Bez smaku . Owoce morza sama cebula na talerzu za 48pln. !!!! Ostatni raz tu byłem

Dziękujemy, piotrbI7103RW
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Co roku nad morzem wpadaliśmy do tej restauracji bo było pysznie. W tym to był nasz ostatni raz, jedzenie śmierdziało spalenizną i jakimiś detergentami, w makaronie sojowym z warzywami jedynym warzywem były grzyby głównie pieczarki pokrojone chyba przez niewidomego w daniu znalazł się też sznurek, gruby 15cm długości sznurek. Obsługa którą świadczy jeden starszy Pan jest tragiczna. Jestem bardzo rozczarowana to była moja ulubiona restauracja od lat.

Dziękujemy, drofiszka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pusto, obsługa niemiła, także nie zamówiliśmy nawet jedzenia. Nie dostaliśmy kart tylko usłyszeliśmy żeby zobaczyć na zewnątrz co jest w menu

Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano 26 maja 2019

jedzenie pyszne dorsz po ketońsku wymiatał do tego makaron sojowy drugie danie to krewetki na ostro też bardzo dobre.polecam

Dziękujemy, deserek

Pekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pekin? Podziel się wrażeniami!