“Polecam!”
Pekin — recenzja

Pekin
Nr 54 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Kuchnie: Chińska
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie! Polecam każdemu, kto chce zjeść smaczny chiński posiłek! Ceny może nie należą do najniższych, ale naprawdę warto!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Kr3jzid3jzi

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie co najwyżej mierne. Z kuchnią chińska nie ma nic wspólnego oprócz nazwy. Obsługa niekompetentna. Nie wiem też jakim cudem właściciele tego przybytku wpadli na pomysł by ceny kilku gwiadkowej restauracji podać w menu chińczyka, który na dodatek serwuje tak słaba kuchnię. Prawie 90zl za dwa dania! Za taką cenę w Krakowie w świetnym chińczyku można najeść sie w 4 osoby. Koszmar.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KasiaK4852
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Uciekajcie stamtąd jak najdalej.!!!! Zamowilismy pięć dań. Ani jedno z nich nie mialo nic wspólnego z daniami chińskimi po za tym.ze byl ryż.dwie zupy które byly podane nie mialy nic wspolnego z tym co pisalo w karcie oraz brak smaku i ostrosci ktora miala byc. Kolejne danie ryz z kurczakiem-miesa mozna bylo sZukać w ryżu ktory nie mial smaku. Czwarte danie Aromatyczne udka z kurczaka- stare wyschniete odgrzewane. Piate danie bylo juz przegięciem Ryba po kantońsku-RYBA BYLA SUROWA I SMIERDZIALA. Kelner zero wiedzy.Kierownik ktory zostal poproszony zwrocil pieniadze za zepsute danie oraz nabil rabat. Mamy tylko.nadzieje ze nie skonczy sie ta wizyta na pogotowiu

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marta C
Zrecenzowano 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam! Z zamówionych dań większość się nie zgadzała, kilka nie dotarło wcale. Zupa „bulion” to raczej zupa z magi... rybna bez komentarza... znajomi zamówili kilka specjalności, których nie próbowałam, ale od samego wyglądu i zapachu robi się niedobrze. Najlepsze nastąpiło na końcu, gdy sami musieliśmy policzyć nasze rachunki, było nas pięć rodzin, nic się nie zgadzało, kelnerka zebrała zamówienia „numerkami” z karty, musieliśmy sprawdzać wszystko sami, każde danie, napój etc. Tragedia...

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, lucjah2017
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kompletnie niekompetentna obsługa. Nikt absolutnie nikt nie ma pojęcia na temat dań które są w karcie. Na 12 pozycji zamówionych 5 się nie zgadzało. Dwa dania nigdy nie dotarły.

Nie widziałem nigdzie takiego dramatu.
Absolutnie odradzam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Lukasz L

Pekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pekin? Podziel się wrażeniami!