“Coraz gorzej”
Bar Smakosz — recenzja

Bar Smakosz
Nr 19 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadaliśmy od wielu lat, i dzisiaj to była ostatnia wizyta.
Nawet sentyment do miejsca nie pomoże.
Personel z łapanki, myli potrawy jest nie uprzejmy i nie ma pojęcia gdzie pracuje.
Potrawy coraz gorsze i to bardzo wyczuwalnie.
NIE POLECAMY..

Dziękujemy, Piotr P

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Zupa rybna (z łososiem) nawet smaczna. Mięsa z grilla i polędwiczki smaczne. To tyle pozytywów. Ryba (flądra filet) bardzo słaba - mało ryby, dużo panierki. Wyglądała na mrożoną, mięso "przerzedzone" a nie "pełne". Zresztą czego się spodziewać jeśli cena dania jest stała, a nie zależna od wagi kawałka ryby.. Ziemniaki zasmażana to po prostu frytki tylko w okrągłej formie (ziemniaki pokrojone w cienkie talarki i smażone w głębokim oleju).
Pomimo zamówienia zup i dań głównych, wszystko zostało podane praktycznie w tyn samym czasie.. 2 minuty po zupie wyjechały drugie dania, więc stygły.. Czyli wszystko mieli już gotowe. Jedynie mięsa z grilla podane z dużym opóźnieniem w stosunku do reszty.
Ogólnie średnio, więc nie wiem skąd taki bardzo duży ruch, trzeba czekać w kolejce na wolny stół (czasem stoi nawet 20 osób). Kelnerzy niepodają piwa, trzeba podejść do nalewaka, więc jeśli ktoś jest sam to albo ktoś go podsiądzie albo się nie napije jeśli lubi
Zdjęć brak, bo nie robię

Dziękujemy, AsqSL
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Byliśmy po 21.00. Wszystkie dania dostępne. Pizza dorsz halibut suróweczki piwko i napój dla dziecka wszystko bardzo pyszne. 90 zł przy tak miłej obsłudze to cena myślę ok. Polecam

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety już 2raz nie udało nam się nawet zamówić dania...Za to obsługa w dużej grupie bawiła się świetnie przy barze...Szkoda...

Dziękujemy, Glodn
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, szybko podane. Zupa rybna dobra, dorsz filet w folii bardzo polecam, medaliony z polędwiczki wieprzowej w sosie kurkowym nie do końca się sprawdziły, ale za to naleśniki z nutellą i bananami pycha

Dziękujemy, 521justynac

Bar Smakosz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Smakosz? Podziel się wrażeniami!