“Można pójść”
Bar Smakosz — recenzja

Bar Smakosz
Nr 18 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 5 maja 2019

Pizza świetna, ryby i zupa pomidorowa bardzo dobre, placek zbójnicki zimny i prawie bez mięsa. Obsługa w porządku

Dziękujemy, Beata B

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uwaga nie można płacić kartą...
Informacja o tym jest w postaci małej niewidocznej karteczki na drzwiach. Jedzenie dobre, szybko podawane.

1  Dziękujemy, jedraswwa
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Byłam z chłopakiem w tej restauracji, ładnie wygląda, lecz ryba i frytki przyrządzane na starym oleju i wcale nie przyorawione,surówki smaczne, ale za tą cenę frytek i sałatek za mało, wręcz pusto na talerzu. Obsługa jak wzięta prosto z ulicy, mało doświadczenia, dziewczyny miłe są, ale widać, że właściciel nic od nich nie wymaga, wszystko dla kasy...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Eryk1988
Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

... na pulpety w sosie koperkowym :) W wakacje jak tylko jesteśmy we Władysławowie to obowiązkowo Smakosza zaliczamy, jedzenie bardzo dobre i obsługa tez.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 224ewaz
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zjedliśmy raz to wracaliśmy codziennie. Pyszne polskie jedzenie, duże porcje i duży wybór. Polecam kompot z rabarbaru!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, aleksandrapostek

Bar Smakosz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Smakosz? Podziel się wrażeniami!