“obiad”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bar Bistro and Pizzeria
Nr 48 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedliśmy obiad dnia ,rosół i ryba z frytkami .Zupa ogólnie dobra ,ryba nie koniecznie świeża (jestem wybredna co do ryb).Porcje normalne domowe,ładnie podane.Obsługa uprzejma i miła . Lokal czysty,na dworze stoliczki ,gdzie też mozna zjeść,mała zjerzdzalnia dla dzieci.Obiad dnia 25 zł

Dziękujemy, ewaczarna

Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Gdyby byla taka mozliwosc nie dawal bym wam ani jednej gwiazdki, ale jednak czuje sie odpowiedzialny zeby uprzedzic ludzi przed ta knajpa. Pizza totalnie bez smaku, zupa smakowala jak woda. Zamowilem dwie typy pizzy oby dwie byly puste... bez zadnych dodatkow sam sos i suche ciasto. Jestem bardzo wyrozumialy ale nie rozumiem jak ludzie moga dawac wam wiecej niz jedna gwiazdke.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, DaveNorway
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Krótko mówiąc pizza jest słaba. Za sosy trzeba dodatkowo płacić. Czosnkowy nie jest czosnkowy, a pomidorowy to praktycznie koncentrat. Ciasto smakuje jak po odmrożeniu. Szynka ładnie wyekspoonowana stąd można powiedzieć że wyglądała jak konserwowa. Jalapeno stało koło ostrej papryki. Szkoda, bo sugerowałem się wcześniejszymi opiniami, a teraz jestem mocno rozczarowany.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Rafal R
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna Shoarma,swietna cena, bardzo ladnie i zachęcająco wygladajacy talerz a do tego miła obsługa a piwo na koniec mnie powaliło.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Dawid P
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świeże, nie mało. No i to wszystko. Na miejscu nie byłem zamawiałem przez telefon, dlatego nie powiem jaki wystrój. Jak to się mówi d nie urywa.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 421ajat

Bar Bistro and Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Bistro and Pizzeria? Podziel się wrażeniami!